KRAKOWSKI NURT BASKETU AMATORSKIEGO

Największa w Polsce amatorska liga koszykówki!

Terminarz

SEZON 40

Data Godzina Sektor Liga Mecz KW. I KW. II KW. III KW. IV DOG. I DOG II
26-10-2019 08:00 A III, Gr. B
Cisi i Pokornego Serca
Cisi i Pokornego Serca
62 - 58
Kraków Globalls
Kraków Globalls
18 : 10 15 : 16 14 : 19 15 : 13 0 : 0 0 : 0
26-10-2019 08:00 B IV, Gr. B
Myśliwi
Myśliwi
58 - 78
Skarżyski Basket
Skarżyski Basket
7 : 23 18 : 13 13 : 24 20 : 18 0 : 0 0 : 0
26-10-2019 09:30 B III, Gr. B
Gorillas
Gorillas
84 - 61
NIE WSZYSCY CZUJĄ SIŁĘ DOBROJAYA
NIE WSZYSCY CZUJĄ SIŁĘ DOBROJAYA
16 : 16 18 : 17 25 : 13 25 : 15 0 : 0 0 : 0
26-10-2019 09:30 A II, Gr. B
Później Ci Powiem
Później Ci Powiem
76 - 48
Hatifnaty Bull Burger
Hatifnaty Bull Burger
12 : 10 15 : 13 27 : 9 22 : 16 0 : 0 0 : 0
26-10-2019 11:00 A II, Gr. A
Space Invaders
Space Invaders
76 - 73
Chłopaki Nie Skaczą
Chłopaki Nie Skaczą
29 : 21 10 : 17 19 : 6 18 : 29 0 : 0 0 : 0
26-10-2019 11:00 B IV, Gr. A
Co Jest Grane?
Co Jest Grane?
63 - 77
Good Game
Good Game
14 : 23 17 : 17 11 : 14 21 : 23 0 : 0 0 : 0
26-10-2019 12:30 A II, Gr. B
Przybylski
Przybylski
77 - 68
3x3basket.pl
3x3basket.pl
24 : 14 14 : 15 19 : 20 20 : 19 0 : 0 0 : 0
26-10-2019 12:30 B III, Gr. B
Wilki Rabka
Wilki Rabka
51 - 48
Blue Lagoons
Blue Lagoons
14 : 17 18 : 11 10 : 11 9 : 9 0 : 0 0 : 0
26-10-2019 14:00 A II, Gr. A
SnajC&Cerzy
SnajC&Cerzy
93 - 64
GL Cembrit Team
GL Cembrit Team
24 : 17 16 : 10 24 : 18 29 : 19 0 : 0 0 : 0
26-10-2019 14:00 B IV, Gr. A
Reset
Reset
39 - 49
Tire on Fire
Tire on Fire
7 : 10 11 : 10 5 : 11 16 : 18 0 : 0 0 : 0
26-10-2019 15:30 A II, Gr. B
Tarinwest
Tarinwest
106 - 99
Bulldogs Rising
Bulldogs Rising
21 : 22 18 : 27 30 : 23 19 : 16 18 : 11 0 : 0
26-10-2019 15:30 B IV, Gr. B
Arrrmada
Arrrmada
66 - 53
Biało-Czarni
Biało-Czarni
14 : 20 11 : 7 23 : 13 18 : 13 0 : 0 0 : 0
26-10-2019 17:00 A II, Gr. B
Shootout
Shootout
59 - 65
Ranplast
Ranplast
9 : 16 21 : 17 12 : 12 17 : 20 0 : 0 0 : 0
26-10-2019 17:00 B II, Gr. B
Double Blast
Double Blast
63 - 44
Basen Camena Skawina
Basen Camena Skawina
16 : 6 13 : 10 17 : 20 17 : 8 0 : 0 0 : 0
26-10-2019 18:30 A II, Gr. A
Leliwa Basket
Leliwa Basket
56 - 53
We Got Game
We Got Game
14 : 15 14 : 11 18 : 17 10 : 10 0 : 0 0 : 0
26-10-2019 18:30 B III, Gr. B
Newleśniqi
Newleśniqi
66 - 61
Looźna Ekipa
Looźna Ekipa
24 : 4 7 : 25 22 : 10 13 : 22 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 08:00 B IV, Gr. B
Green Win
Green Win
60 - 59
The Hoopers
The Hoopers
21 : 10 10 : 17 13 : 15 16 : 17 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 08:00 HA I Liga
Hurricane
Hurricane
53 - 56
The Lost Boys
The Lost Boys
15 : 17 16 : 12 16 : 9 6 : 18 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 08:00 A III, Gr. A
Promile
Promile
48 - 61
Dancing Queens
Dancing Queens
9 : 16 8 : 17 10 : 6 21 : 22 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 09:30 HA I Liga
Splash
Splash
79 - 42
PK Chaos
PK Chaos
16 : 4 23 : 15 19 : 8 21 : 15 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 09:30 B IV, Gr. B
Wakepoint Bagry
Wakepoint Bagry
68 - 82
Maximus Team
Maximus Team
15 : 15 26 : 19 20 : 27 7 : 21 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 09:30 A IV, Gr. B
RockyBallers
RockyBallers
69 - 45
Motorola
Motorola
20 : 12 11 : 8 19 : 11 19 : 14 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 11:00 HA I Liga
ŁOWCY TEC AZS UEK
ŁOWCY TEC AZS UEK
70 - 53
Dzięki, Cześć
Dzięki, Cześć
16 : 19 11 : 16 23 : 14 20 : 4 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 11:00 A II, Gr. A
Betony
Betony
37 - 88
Teraz To Będzie
Teraz To Będzie
6 : 14 13 : 28 10 : 27 8 : 19 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 11:00 B III, Gr. B
Dobczyce Goats
Dobczyce Goats
83 - 62
Remates
Remates
29 : 16 13 : 16 17 : 17 24 : 13 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 12:30 B IV, Gr. A
Baltic Rail
Baltic Rail
50 - 66
Nogi Węża
Nogi Węża
10 : 15 15 : 13 14 : 21 11 : 17 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 12:30 A III, Gr. A
Stowarzyszenie Sportowe Basket w Kłaju
Stowarzyszenie Sportowe Basket w Kłaju
95 - 58
UKS 2010 Liszki
UKS 2010 Liszki
22 : 16 20 : 14 24 : 12 29 : 16 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 12:30 HA I Liga
Miasteczko
Miasteczko
63 - 56
HALdent
HALdent
19 : 10 16 : 17 14 : 20 14 : 9 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 14:00 B IV, Gr. A
Chlory Basket
Chlory Basket
44 - 52
Freaks Helcom.pl
Freaks Helcom.pl
10 : 17 9 : 8 8 : 16 17 : 11 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 14:00 A III, Gr. A
LeciKulka pl
LeciKulka pl
51 - 70
Heineken
Heineken
18 : 16 10 : 27 14 : 18 9 : 9 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 14:00 HA I Liga
Navio Stokersi
Navio Stokersi
77 - 65
Łomzik Auto Złom - Yellow Pigs
Łomzik Auto Złom - Yellow Pigs
20 : 20 21 : 12 16 : 11 20 : 22 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 15:30 A II, Gr. A
Janusze Basketu
Janusze Basketu
73 - 55
Alpha Cats South Krakow
Alpha Cats South Krakow
21 : 10 18 : 16 15 : 9 19 : 20 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 15:30 B IV, Gr. A
Killer Bees
Killer Bees
96 - 53
Ball In
Ball In
26 : 8 25 : 17 23 : 13 22 : 15 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 17:00 A III, Gr. A
ZGWS Basketball
ZGWS Basketball
99 - 110
Jednostka Paintballowa-ZANO
Jednostka Paintballowa-ZANO
24 : 34 18 : 30 31 : 19 26 : 27 0 : 0 0 : 0
27-10-2019 17:00 B III, Gr. A
Basysta
Basysta
57 - 48
Shake and Bake
Shake and Bake
1 : 17 21 : 8 18 : 7 17 : 16 0 : 0 0 : 0