Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego
Spalding.png

KNBA & SPALDING!

? Chcemy przybliżyć Wam działalność Firmy Basket Pro, która jest oficjalnym partnerem naszych rozgrywek, a piłki Spalding piłkami meczowymi KNBA. Dzięki współpracy zyskujemy dostęp do profesjonalnego sprzętu sportowego marki Spalding, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną online w sklepie https://sklep.sportspro.pl/

? Marka Spalding, jest od lat doskonale znana w świecie koszykarskim. Cieszy się zaufaniem profesjonalistów, jest globalnym partnerem Euroligi oraz współpracuje z narodowymi ligami i wieloma klubami. W ofercie Spalding dostępne są kolekcje drużynowe i nie tylko, szeroki wybór odzieży, która również sprawdzi się poza boiskiem. Wygodne kurtki, dresy i akcesoria takie jak torby, plecaki i wiele innych.

? I najważniejsza informacja - każdy gracz KNBA otrzymuje 25% rabatu na asortyment z oficjalnego katalogu! Zapytania i zamówienia można składać wyłącznie na daniel.asztemborski@basketpro.pl z dopiskiem WSPÓŁPRACA KNBA. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą oraz zakupów - spokojnie zdążycie przed świętami ?