Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego
KNBA SZUKA (10).png

Wolni agenci!

Zgodnie z informacją na FB, publikujemy listę wolnych agentów, którzy zgłosili się do nas z chęcią znalezienia drużyny. Choć zgłoszenia do nowego 44. sezonu można przesyłać tylko do dziś, to aktualizacje - jak zwykle, będzie można zrobić do 4 kolejki. Zatem zapraszamy do zapoznania się z kandydatami, którzy mieli wypełnić krótką ankietę, ale jak widać nie wszyscy poszli tą drogą ;) Zachęcamy wszystkich szukających zespołu do przesyłania info o sobie na koordynator@knba.krakow.pl Zachęcamy także drużyny do kontaktu z free agentami! Powodzenia!

1. MARCIN PIERZCHAŁA - NIEAKTUALNE!
"Jestem jednym z najstarszych zawodników. W tej lidze gram od pierwszego gwizdka i jakoś niefortunnie w zeszłym i w tym roku drużyna z którymi grałem przestała istnieć Witek poprosił o kontakt w celu spróbowania znalezienia dla mnie w drugiej lub trzeciej lidze jakiegoś zespołu który pilnie potrzebuje imię nazwisko Marcin Pierzchała wszyscy w tej lidze mnie znają z góry dziękuję za pomoc."

2. GRZEGORZ MIKUŁA
Imię/nazwisko: Grzegorz Mikuła
Wiek: rocznik 1972
Wzrost: 189 cm
Waga: 89 kg
Pozycja na boisku: 3 lub 4

Przebieg kariery: 40 lat doświadczenia, początki kariery ramię w ramię z Mariuszem Bacikiem, potem szlify w Baildonie Katowice (był kiedyś taki klub), amatorskie ligi na Śląsku i w Krakowie (MVP finału i wygrana w pierwszym sezonie Ligi +36 – niedoszłej konkurencji KNBA), po pandemii potrzebuje ogrania ale jak złapię „klepkę” to…

Dlaczego tak często rzucam za 3: chcę być w trendzie światowym…
Kontakt: g.mikula@champion.media.pl, +48 666549985
Na historycznym zdjęciu Chicago pierwszy z lewej.

3. TONY LEHMANN
? wiek, wzrost, waga - 25, 187cm/88kg
? pozycja na boisku - 2/3
? przebieg kariery - 8 lat w Zastalu Zielona Góra, następnie
drużyna uczelniana, aktualnie tylko rekreacyjnie i najwyższa pora to
zmienić :)
? odpowiedź na pytanie: dlaczego tak często rzucasz za 3pkt? ;) -
Żeby nie być gorszy niż Jordan podczas All Star three-point contest w
90’ :)