KRAKOWSKI NURT BASKETU AMATORSKIEGO

Największa w Polsce amatorska liga koszykówki!

Terminarz kolejek IV-IX!

Terminarz kolejek IV-IX!

Poniżej terminarz pozostałych sześciu kolejek sezonu regularnego (IV-IX). Mamy nadzieję, że nic go nie zakłuci i dogramy go spokojnie do końca, a następnie przejdziemy płynnie do rundy Play Off/Out (23/23.01.21) i Rundy Finałowej (30/31.01.21). 3majcie mooocno kciuki! 
Jak zwykle staraliśmy się uwzględnić wszystkie prośby, i jak zwykle było ich tyle, że niemożliwością było dogodzić wszystkim. Liczymy na wyrozumiałość, a jednocześnie prosimy o sprawdzenie, czy nie wkradł się żaden błąd.

IV kolejka - 17-18 października 2020

Sobota 17 października 2020
Hala B
Sektor A

8:00 CNS – Heineken
9:30 3x3basket.pl – Basysta
11:00 Remates – Hatifnaty
12:30 Betony – Cisi
14:00 PK Chaos – Przybylski
15:30 ZANO – Bulldogs
17:00 Stokersi – PCP

Sektor B
8:00 Motorola – Biało-Czarni
9:30 Promile – RockyBallers
11:00 Wakepoint – NWCSD
12:30 Blue Lagoons – Good Game
14:00 Kraków Globalls – Shake and Bake
15:30 Basen Camena – Looźna Ekipa
17:00 Double Blast – BJS

Niedziela 18 października 2020
Hala A

8:00 Hurricane – Splash
9:30 Shootout – DC
11:00 SnajC&Cerzy – Łowcy
12:30 Ranplast – TLB
14:00 HALdent – Miasteczko

Sektor A
8:00 Apokalipsa – Chlory Basket
9:30 LeciKulka.pl – Arrrmada
11:00 Basket Kłaj – Tarinwest
12:30 GL Team – WGG
14:00 Yellow Pigs – Space Invaders
15:30 Dobczyce – Alpha Cats
17:00 Leliwa – Janusze Basketu

Sektor B
8:00 Smogi – Nogi Węża
9:30 Fake Dunkers – Greek Freaks
11:00 Co Jest Grane? - Myśliwi
12:30 Newleśniqi – UKS Liszki
14:00 Ball In – Dancing Queens
15:30 Killer Bees – Gorillas
17:00 Skarżyski Basket – ZGWS

 

V kolejka - 24-25 października 2020

Sobota 24 października 2020
Hala B
Sektor A

8:00 Dancing Queens – CNS
9:30 Space Invaders – Remates
11:00 Hatifnaty – GL Team
12:30 BJS – Basket Kłaj
14:00 Przybylski – Leliwa
15:30 Bulldogs – Stokersi
17:00 Tarinwest – PK Chaos

Sektor B
8:00 Shake and Bake – Killer Bees
9:30 Basysta – Skarżyski Basket
11:00 Heineken – Betony
12:30 Cisi – Wakepoint
14:00 Looźna Ekipa – 3x3basket.pl
15:30 Chlory Basket – Promile
17:00 The Hoopers - Motorola

Niedziela 25 października 2020
Hala A

8:00 DC – SnajC&Cerzy
9:30 TLB – Shootout
11:00 Łowcy – Hurricane
12:30 Splash – HALdent
14:00 Miasteczko-Ranplast

Sektor A
8:00 Tire on Fire – Fake Dunkers
9:30 Biało-Czarni – Smogi
11:00 WGG – ZANO
12:30 Alpha Cats – Double Blast
14:00 PCP – Yellow Pigs
15:30 ZGWS – Kraków Globalls
17:00 Janusze Basketu – Dobczyce

Sektor B
8:00 Nogi Węża – LeciKulka.pl
9:30 RockyBallers – Co Jest Grane?
11:00 Arrrmada – Blue Lagoons
12:30 UKS Liszki – Ball In
14:00 NWCSD – Newleśniqi
15:30 Gorillas – Basen Camena
17:00 Greek Freaks – Apokalipsa

 

VI kolejka - 28-29 listopada 2020

Sobota 28 listopada 2020
Hala B
Sektor A

8:00 Remates – GL Team
9:30 ZANO – Hatifnaty
11:00 Yellow Pigs – Bulldogs
12:30 Stokersi – WGG
14:00 PK Chaos – BJS
15:30 Leliwa – Tarinwest
17:00 Space Invaders – PCP

Sektor B
8:00 Basysta – Looźna Ekipa
9:30 CNS – UKS Liszki
11:00 Ball In – NWCSD
12:30 Wakepoint – Newleśniqi
14:00 Betony – Dancing Queens
15:30 Basen Camena – Shake and Bake
17:00 LeciKulka.pl – Biało-Czarni

Niedziela 29 listopada 2020
Hala A

8:00 Miasteczko – Splash
9:30 Hurricane – DC
11:00 HALdent – Łowcy
12:30 Ranplast-Shootout
14:00 SnajC&Cerzy – TLB

Sektor A
8:00 Co Jest Grane? - Chlory Basket
9:30 Skarżyski Basket – Kraków Globalls
11:00 Killer Bees – ZGWS
12:30 Dobczyce – Double Blast
14:00 Basket Kłaj – Alpha Cats
15:30 3x3basket.pl – Gorillas
17:00 Janusze Basketu – Przybylski

Sektor B
8:00 Smogi – The Hoopers
9:30 Apokalipsa – Tire on Fire
11:00 Blue Lagoons – Nogi Węża
12:30 Promile – Greek Freaks
14:00 Myśliwi – RockyBallers
15:30 Good Game - Arrrmada
17:00 Cisi – Heineken

 

VII kolejka - 5-6 grudnia 2020

Sobota 5 grudnia 2020
Hala B
Sektor A

8:00 Kraków Globalls – Killer Bees
9:30 WGG – Yellow Pigs
11:00 Hatifnaty – Stokersi
12:30 Alpha Cats – PK Chaos
14:00 GL Team – ZANO
15:30 Bulldogs – Space Invaders
17:00 Double Blast – Basket Kłaj

Sektor B
8:00 Tire on Fire – Promile
9:30 NWCSD – CNS
11:00 UKS Liszki – Betony
12:30 Heineken – Wakepoint
14:00 Chlory Basket – Myśliwi
15:30 Dancing Queens – Cisi
17:00 Looźna Ekipa – Skarżyski Basket

Niedziela 6 grudnia 2020
Hala A

8:00 Shootout – SnajC&Cerzy
9:30 DC – HALdent
11:00 Łowcy – Miasteczko
12:30 Splash – Ranplast
14:00 TLB – Hurricane

Sektor A
8:00 The Hoopers – LeciKulka.pl
9:30 Nogi Węża – Good Game
11:00 PCP – Remates
12:30 Przybylski – Dobczyce
14:00 BJS – Leliwa
15:30 Shake and Bake – 3x3basket.pl
17:00 Tarinwest – Janusze Basketu

Sektor B
8:00 Fake Dunkers – Apokalipsa
9:30 Greek Freaks – Co Jest Grane?
11:00 ZGWS – Basen Camena
12:30 Biało-Czarni – Blue Lagoons
14:00 Motorola – Smogi
15:30 Gorillas – Basysta
17:00 Newleśniqi – Ball In

 

VIII kolejka - 12-13 grudnia2020

Sobota 12 grudnia 2020
Hala B
Sektor A

8:00 Space Invaders – WGG
9:30 Dobczyce – Basket Kłaj
11:00 Yellow Pigs – Hatifnaty
12:30 Cisi – UKS Liszki
14:00 PK Chaos – Double Blast
15:30 Leliwa – Alpha Cats
17:00 PCP – Bulldogs

Sektor B
8:00 Basysta – Shake and Bake
9:30 CNS – Newleśniqi
11:00 Betony – NWCSD
12:30 Wakepoint – Ball In
14:00 Skarżyski Basket – Killer Bees
15:30 Basen Camena – Kraków Globalls
17:00 LeciKulka.pl – Motorola

Niedziela 13 grudnia 2020
Hala A

8:00 Hurricane – Shootout
9:30 Miasteczko – DC
11:00 Splash – Łowcy
12:30 Ranplast – SnajC&Cerzy
14:00 HALdent – TLB

Sektor A
8:00 Heineken – Dancing Queens
9:30 3x3basket.pl – ZGWS
11:00 Remates – ZANO
12:30 Przybylski – Tarinwest
14:00 Stokersi – GL Team
15:30 Looźna Ekipa – Gorillas
17:00 Janusze Basketu – BJS

Sektor B
8:00 Blue Lagoons – The Hoopers
9:30 RockyBallers – Chlory Basket
11:00 Good Game – Biało-Czarni
12:30 Promile – Fake Dunkers
14:00 Co Jest Grane? - Tire on Fire
15:30 Myśliwi – Greek Freaks
17:00 Arrrmada – Nogi Węża

 

IX kolejka - 16-17 stycznia 2020

Sobota 16 stycznia 2020
Hala B
Sektor A

8:00 Motorola – Blue Lagoons
9:30 Hatifnaty – Space Invaders
11:00 Bulldogs Rising – Remates
12:30 Basket Kłaj – PK Chaos
14:00 Double Blast – Leliwa
15:30 ZANO – Stokersi
17:00 WGG – PCP

Sektor B
8:00 Greek Freaks – RockyBallers
9:30 Killer Bees – Basen Camena
11:00 NWCSD – Cisi
12:30 Newleśniqi – Betony
14:00 Dancing Queens – Wakepoint
15:30 Ball In – CNS
17:00 Fake Dunkers – Co Jest Grane?

Niedziela 17 stycznia 2020
Hala A

8:00 Łowcy – Ranplast
9:30 DC – Splash
11:00 SnajC&Cerzy – Hurricane
12:30 TLB – Miasteczko
14:00 Shootout – HALdent

Sektor A
8:00 Biało-Czarni – Arrrmada
9:30 ZGWS – Basysta
11:00 GL Team – Yellow Pigs
12:30 BJS – Przybylski
14:00 Tarinwest – Dobczyce
15:30 Kraków Globalls – 3x3basket.pl
17:00 Alpha Cats – Janusze Basketu

Sektor B
8:00 Tire on Fire – Myśliwi
9:30 Smogi – LeciKulka.pl
11:00 The Hoopers – Good Game
12:30 UKS Liszki – Heineken
14:00 Apokalipsa – Promile
15:30 Gorillas – Skarżyski Basket
17:00 Shake and Bake – Looźna Ekipa