KRAKOWSKI NURT BASKETU AMATORSKIEGO

Największa w Polsce amatorska liga koszykówki!

Terminarz kolejek IV-IX!

Terminarz kolejek IV-IX!

Poniżej dokładny terminarz kolejek IV-IX - mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu ;) Prosimy o sprawdzenie, czy nie wkradł się żaden błąd i ewentualne zgłoszenia, gdyby tak było. Przypominamy również, że kolejki X i XI (Runda Finałowa) zostaną rozegrane 25/26 stycznia 2020 oraz 1/2 lutego 2020.

IV kolejka 23-24 listopada 2019


23.11.2019 Sobota

Hala B
Sektor A
8:00 Hatifnaty – Basen Camena
9:30 Shake and Bake – LeciKulka.pl
11:00 Skarżyski Basket – The Hoopers
12:30 GL Team – We Got Game
14:00 SnajC&Cerzy – Space Invaders
15:30 Ranplast – Przybylski
17:00 3x3basket.pl – Tarinwest
18:30 PCP – Shootout

Sektor B
8:00 Good Game – Killer Bees
9:30 Biało-Czarni – RockyBallers
11:00 NWCSD – Cisi
12:30 Blue Lagoons – Gorillas
14:00 Myśliwi – Arrrmada
15:30 Reset – Co Jest Grane?
17:00 Maximus – Green Win
18:30 Fire on Fire – Freaks

24.11.2019 Niedziela

Hala A
Sektor A
8:00 HALdent – Splash
9:30 Dzięki, Cześć – The Lost Boys
11:00 Łowcy – Miasteczko
12:30 Yellow Pigs – Hurricane
14:00  PK Chaos – Navio Stokersi

Hala B
Sektor A
8:00 Ball In – Baltic Rail
9:30 Remates – Wilki Rabka
11:00 Alpha Cats – Betony
12:30 Newleśniqi – Dobczyce 
14:00 Basket Kłaj – ZGWS
15:30 Bulldogs – Double Blast
17:00 CNS – Janusze Basketu

Sektor B
8:00 Nogi Węża – Chlory Basket
9:30 Motorola – Wakepoint
11:00 UKS Liszki – Dancing Queens
12:30 Heineken – Promile
14:00 Looźna Ekipa – Kraków Globalls
15:30 Paintball Zakrzówek – Basysta
17:00 Teraz To Będzie – Leliwa


V kolejka 30 listopada - 1 grudnia 2019


30.11.2019 Sobota

Hala B
Sektor A
8:00 Janusze Basketu – SnajC&Cerzy
9:30 Shootout – Hatifnaty
11:00 Przybylski – PCP
12:30 Space Invaders – GL Team
14:00 Double Blast – 3x3basket.pl
15:30 Wilki Rabka – Newleśniqi
17:00 Tarinwest – Ranplast
18:30  Basysta – Basket Kłaj

Sektor B
8:00 The Hoopers – Maximus
9:30 Kraków Globalls – NWCSD
11:00 Cisi – Blue Lagoons
12:30 Promile – Shake and Bake
14:00 Killer Bees – Reset
15:30 Gorillas – Remates
17:00 Chlory Basket – Ball In
18:30 Green Win – Motorola

1.12.2019 Niedziela
Hala A
Sektor A
8:00 Miasteczko – Dzięki, Cześć
9:30 Hurricane – PK Chaos
11:00 The Lost Boys – Yellow Pigs
12:30 Navio Stokersi – HALdent
14:00 Splash – Łowcy

Hala B
Sektor A
8:00 We Got Game – Teraz To Będzie
9:30 Leliwa – Alpha Cats
11:00 Betony – CNS
12:30 Dancing Quenns – Heineken
14:00 LeciKulka.pl – Paintball Zakrzówek
15:30 Basen Camena – Bulldogs
17:00 Dobczyce – Looźna Ekipa

Sektor B
8:00 Baltic Rail – Good Game
9:30 Wakepoint – Biało-Czarni
11:00 Co Jest Grane? - Tire on Fire
12:30 ZGWS – UKS Liszki
14:00 Freaks – Nogi Węża
15:30 Arrrmada – Skarżyski Basket
17:00 RockyBallers – Myśliwi


VI kolejka 7 - 8 grudnia 2019


7.12.2019 Sobota

Hala B
Sektor A
8:00 Hatifnaty – Bulldogs
9:30 Shootout – Przybylski
11:00 CNS – Leliwa
12:30 SnajC&Cerzy – Betony
14:00 Looźna Ekipa – NWCSD
15:30 3x3basket.pl – Basen Camena
17:00 Ranplast – Double Blast
18:30  PCP – Tarinwest

Sektor B
8:00 Reset – Baltic Rail
9:30 Good Game – Chlory Basket
11:00 Co Jest Grane? - Killer Bees
12:30 Tire on Fire – Nogi Węża
14:00 Myśliwi – Wakepoint
15:30 Arrrmada – RockyBallers
17:00 Dobczyce – Wilki Rabka
18:30 Biało-Czarni – Green Win


8.12.2019 Niedziela
Hala A
Sektor A
8:00 PK Chaos – The Lost Boys
9:30 Dzięki, Cześć – Yellow Pigs
11:00 Łowcy – Navio Stokersi
12:30 Miasteczko – Splash
14:00 HALdent – Hurricane

Hala B
Sektor A
8:00 Motorola – The Hoopers
9:30 Alpha Cats – We Got Game
11:00 GL Team – Teraz To Będzie
12:30 UKS Liszki – Heineken
14:00 Paintball Zakrzówek – Promile
15:30 ZGWS – Basysta    
17:00 Space Invaders – Janusze Basketu

Sektor B
8:00 Remates – Cisi
9:30 Blue Lagoons – Kraków Globalls
11:00 Basket Kłaj – LeciKulka.pl
12:30 Shake and Bake – Dancing Queens
14:00 Newleśniqi – Gorillas
15:30 Skarżyski Basket – Maximus
17:00 Ball In – Freaks 


VII kolejka 14-15 grudnia 2019


14.12.2019 Sobota

Hala B
Sektor A
8:00 Teraz To Będzie – Alpha Cats
9:30 Przybylski – Hatifnaty
11:00 We Got Game – CNS
12:30 Betony – Space Invaders
14:00 Heineken – Shake and Bake
15:30 Double Blast – PCP
17:00 Basen Camena – Ranplast
18:30  Tarinwest – Shootout

Sektor B
8:00 Freaks – Good Game
9:30 NWCSD – Blue Lagoons
11:00 Cisi – Newleśniqi
12:30 Gorillas – Dobczyce
14:00 Promile – Basket Kłaj    
15:30 Chlory Basket – Reset
17:00 Green Win – Myśliwi
18:30 Wilki Rabka – Looźna Ekipa

15.12.2019 Niedziela
Hala A
Sektor A
8:00 Yellow Pigs – PK Chaos
9:30 Splash – Dzięki, Cześć
11:00 Hurricane – Łowcy
12:30 Navio Stokersi – Miasteczko
14:00  The Lost Boys – HALdent

Hala B
Sektor A
8:00 Kraków Globalls – Remates
9:30 Killer Bees – Tire on Fire
11:00 Dancing Quenns – Paintball Zakrzówek
12:30 Leliwa – SnajC&Cerzy
14:00 LeciKulka.pl – ZGWS
15:30 Bulldogs – 3x3basket.pl
17:00 Janusze Basketu – GL Team

Sektor B
8:00 Baltic Rail – Co Jest Grane?
9:30 Basysta – UKS Liszki    
11:00 The Hoopers – Biało-Czarni
12:30 Wakepoint – Arrrmada
14:00 Nogi Węża – Ball In
15:30 Maximus – Motorola
17:00 RockyBallers – Skarżyski Basket


VIII kolejka 11-12 stycznia 2020


11.01.2020 Sobota

Hala B
Sektor A
8:00 GL Team – Alpha Cats
9:30 Hatifnaty – 3x3basket.pl
11:00 CNS – Teraz To Będzie
12:30 Przybylski – Tarinwest
14:00 PCP – Basen Camena
15:30 Shootout – Double Blast 
17:00 Ranplast – Bulldogs
18:30 Wilki Rabka – Gorillas

Sektor B
8:00 Good Game – Nogi Węża
9:30 Killer Bees – Baltic Rail
11:00 Newleśniqi – Kraków Globalls
12:30 Basysta – LeciKulka.pl
14:00 Looźna Ekipa – Blue Lagoons
15:30 Arrrmada – Green Win
17:00 Reset – Freaks
18:30  Biało-Czarni – Maximus

12.01.2020 Niedziela
Hala A
Sektor A
8:00 Dzięki, Cześć – PK Chaos
9:30 HALdent – Yellow Pigs
11:00 Łowcy – The Lost Boys
12:30 Miasteczko – Hurricane
14:00 Splash – Navio Stokersi

Hala B
Sektor A
8:00 Remates – NWCSD
9:30 Tire on Fire – Ball In
11:00 Dobczyce – Cisi
12:30 Space Invaders – Leliwa
14:00 SnajC&Cerzy – We Got Game
15:30 Paintball Zakrzówek – Heineken
17:00 Janusze Basketu – Betony

Sektor B
8:00 RockyBallers – Wakepoint
9:30 Co Jest Grane? - Chlory Basket
11:00 UKS Liszki – Shake and Bake
12:30 Basket Kłaj – Dancing Queens
14:00 ZGWS – Promile    
15:30 Myśliwi – The Hoopers
17:00 Skarżyski Basket – Motorola


IX kolejka 18-19 stycznia 2020


18.01.2020 Sobota

Hala B
Sektor A
8:00 Alpha Cats – CNS
9:30 Tarinwest – Hatifnaty
11:00 Double Blast – Przybylski
12:30 Betony – GL Team
14:00 We Got Game – Space Invaders
15:30 Basen Camena – Shootout
17:00 3x3basket.pl – Ranplast
18:30 Cisi – Wilki Rabka

Sektor B
8:00 Blue Lagoons – Remates
9:30 NWCSD – Newleśniqi
11:00 Promile – Basysta
12:30 The Hoopers – Arrrmada
14:00 Nogi Węża – Reset
15:30 Gorillas – Looźna Ekipa
17:00 Green Win – RockyBallers
18:30 Chlory Basket – Killer Bees

19.01.2020 Niedziela
Hala A
Sektor A
8:00 The Lost Boys – Miasteczko
9:30 Hurricane – Splash
11:00 Yellow Pigs – Łowcy
12:30 Navio Stokersi – Dzięki, Cześć
14:00 PK Chaos – HALdent

Hala B
Sektor A
8:00 Baltic Rail – Tire on Fire
9:30 Shake and Bake – Paintball Zakrzówek
11:00 Kraków Globalls – Dobczyce
12:30 Heineken – Basket Kłaj    
14:00 Teraz To Będzie – SnajC&Cerzy
15:30 Bulldogs – PCP
17:00 Leliwa – Janusze Basketu

Sektor B
8:00 Ball In – Good Game
9:30 Freaks – Co Jest Grane?
11:00 Motorola - Biało-Czarni
12:30 LeciKulka.pl – UKS Liszki    
14:00 Dancing Queens – ZGWS
15:30 Wakepoint – Skarżyski Basket
17:00 Maximus – Myśliwi