KRAKOWSKI NURT BASKETU AMATORSKIEGO

Największa w Polsce amatorska liga koszykówki!

Terminarz II i III kolejki 40 sezonu KNBA!

Terminarz II i III kolejki 40 sezonu KNBA!

Poniżej terminarz dwóch najbliższych kolejek - II i III. Próśb było całe mnóstwo i jak zwykle staraliśmy się uwzględnić wszystkie, jednak nie zawsze się udawało. Terminarz reszty sezonu ukaże się w przerwie między III i IV kolejką.
Jak zwykle prosimy - sprawdźcie, czy nigdzie nie wkradł się żaden błąd. Dzięki!

II kolejka 19-20 października 2019

19.10.2019 Sobota

Hala B
Sektor A
8:00 GL Team – Leliwa Basket
9:30 CNS – SnajC&Cerzy
11:00 Remates – Newleśniqi
12:30 NWCSD – Wilki Rabka
14:00 Looźna Ekipa – Cisi
15:30 Dancing Queens – LeciKulka.pl
17:00 Kraków Globalls – Gorillas
18:30 Ball In – Co Jest Grane?

Sektor B
8:00 Heineken – Basysta
9:30 Maximus Team – RockyBallers
11:00 Skarżyski Basket – Green Win
12:30 Tire on Fire – Chlory Basket
14:00 Freaks – Baltic Rail
15:30 Motorola – Arrrmada
17:00 Nogi Węża – Killer Bees
18:30 UKS Liszki – Promile

20.10.2019 Niedziela

Hala A
Sektor A
8:00 Yellow Pigs – Splash
9:30 Dzięki, Cześć – Hurricane
11:00 HALdent – Łowcy
12:30 The Lost Boys – Navio Stokersi
14:00 PK Chaos – Miasteczko

Hala B
Sektor A
8:00 Hatifnaty – Double Blast
9:30 Alpha Cats – Space Invaders
11:00 Basen Camena – Tarinwest
12:30 We Got Game – Betony
14:00 Blue Lagoons – Dobczyce
15:30 Teraz To Będzie – Janusze Basketu
17:00 3x3basket.pl – Shootout

Sektor B
8:00 Biało-Czarni - Myśliwi
9:30 The Hoopers – Wakepoint Bagry
11:00 Shake and Bake – ZGWS
12:30 Jednostka Paintaball – Basket Kłaj
14:00 Good Game – Reset
15:30 Ranplast – PCP
17:00 Bulldogs – Przybylski

 

III kolejka 26-27 października 2019

26.10.2019 Sobota

Hala B
Sektor A
8:00 Cisi – Kraków Globalls
9:30 PCP – Hatifnaty
11:00 Space Invaders – CNS
12:30 Przybylski – 3x3basket.pl
14:00 SnajC&Cerzy – GL Team
15:30 Tarinwest – Bulldogs
17:00 Shootout – Ranplast
18:30 Leliwa – We Got Game

Sektor B
8:00 Myśliwi – Skarżyski Basket
9:30 Gorillas – NWCSD
11:00 Co Jest Grane? - Goood Game
12:30 Wilki Rabka – Blue Lagoons
14:00 Reset – Tire on Fire
15:30 Arrrmada – Biało-Czarni
17:00 Double Blast – Basen Camena
18:30 Newleśniqi – Looźna Ekipa

27.10.2019 Niedziela

Hala A
Sektor A
8:00 Hurricane – The Lost Boys
9:30 Splash – PK Chaos
11:00 Łowcy – Dzięki, Cześć
12:30 Miasteczko – HALdent
14:00 Navio Stokersi – Yellow Pigs

Hala B
Sektor A
8:00 Promile – Dancing Queens
9:30 RockyBallers – Motorola
11:00 Betony – Teraz To Będzie
12:30 Basket Kłaj – UKS Liszki
14:00 LeciKulka.pl – Heineken
15:30 Janusze Basketu – Alpha Cats
17:00 ZGWS – Jednostka Paintball

Sektor B
8:00 Green Win – The Hoopers
9:30 Wakepoint Bagry – Maximus Team
11:00 Dobczyce – Remates
12:30 Baltic Rail – Nogi Węża
14:00 Chlory Basket – Freaks
15:30 Killer Bees – Ball In
17:00 Basysta – Shake and Bake