KRAKOWSKI NURT BASKETU AMATORSKIEGO

Największa w Polsce amatorska liga koszykówki!

Terminarz kolejek VIII-XI

Terminarz kolejek VIII-XI

Jesteśmy dokładnie na półmetku 39 sezonu KNBA! Długa wiosenna przerwa powoli się kończy i już w najbliższy weekend (11-12 maja 2019) wrócimy na parkiet! Druga część sezonu będzie niezwykle szybka - sześć kolejek rozegramy w kolejne sześć weekendów! Poniżej dokładna rozpiska ostatnich dwóch rund sezonu regularnego (VIII i IX), kolejki Play Off/Out (X), oraz Rundy Finałowej! Uczulamy szczególnie Graczy IV ligi Gr B na IX kolejkę - aż trzy zespoły grają wtedy klasyczny back2back, czyli mecz w sobotę i niedzielę!

VIII kolejka – 25-26 maja 2019

Sobota 25.05.2019
Hala B 
Sektor A 

8:00 Hatifnaty - Alpha Cats
9:30 Nogi Węża - Chlory Basket
11:00 Dzięki, Cześć - ZGWS
12:30 ZANO CBPS - Betony
14:00 Tarinwest - GL Team
15:30 Przybylski - Remates
17:00 PK Chaos - Ranplast
18:30 Shootout - PCP

Sektor B
8:00 Cisi - Armada
9:30 UP AZS - Blue Lagoons
11:00 Greek Freaks - NWCSD
12:30 Kraków Globalls - Heineken
14:00 Niepołomice - Shake and Bake
15:30 Technika - Leliwa
17:00 Good Game - Biało-Czarni
18:30 Promile – RadwanSport

Niedziela 26.05.2019
Hala A
Sektor A 

8:00 Hurricane - Splash
9:30 Miasteczko - The Lost Boys
11:00 Łowcy - CNS
12:30 HALdent - C&C
14:00 KKD - Stokersi

Hala B
Sektor A 

8:00 Baltic Rail - Killer Bees
9:30 A2K - We Got Game
11:00 3x3basket.pl - Bulldogs Rising
12:30 Whaeva -  LeciKulka.pl
14:00 Newleśniqi - Double Blast
15:30 Space Invaders – Basysta
17:00 Basket Kłaj - Dobczyce Goats
18:30 Janusze Basketu - Yellow Pigs

Sektor B
8:00 Kraków Globalls – SQD Squad
9:30 Gorillas - Myśliwi
11:00 Basen Camena - Teraz To Będzie
12:30 Co Jest Grane? - Dancing Queens
14:00 Loooźna Ekipa - Wakepoint
15:30 RockyBallers - The Hoopers
17:00 UKS Liszki - Wilki Rabka

IX kolejka – 1-2 czerwca 2019

Sobota 1.06.2019
Hala B 
Sektor A 

8:00 We Got Game - Hatifnaty
9:30 Teraz To Będzie - 3x3basket.pl
11:00 ZGWS - Przybylski
12:30 Alpha Cats - Technika
14:00 Leliwa - Gorillas
15:30 Basysta - Janusze Basketu
17:00 Ranplast - Dobczyce Goats
18:30 PCP - Tarinwest

Sektor B
8:00 Dancing Queens - Nogi Węża
9:30 RadwanSport - Biało-Czarni
11:00 Shake and Bake – Killer Bees
12:30 Good Game - Basen Camena
14:00  The Hoopers - Baltic Rail
15:30 Armada - NWCSD
17:00 Myśliwi - Wilki Rabka
18:30 LeciKulka.pl - Promile

Niedziela 2.06.2019
Hala A
Sektor A 

8:00 KKD – HALdent
9:30 Splash - Łowcy
11:00 CNS - Stokersi
12:30 The Lost Boys - Hurricane
14:00 C&C - Miasteczko

Hala B
Sektor A 

8:00 Blue Lagoons - Cisi
9:30 Wakepoint - Kraków Globalls
11:00 GL Team - ZANO CBPS
12:30 Basket Kłaj - Shootout
14:00 Remates - Space Invaders
15:30 Bulldogs Rising - Whaeva
17:00 Yellow Pigs - Double Blast
18:30 Betony - PK Chaos

Sektor B
8:00 Chlory Basket    - UP AZS
9:30 The Hoopers – Shake and Bake
11:00 Killer Bees – Niepołomice
12:30 SQD Squad - Loooźna Ekipa
14:00 Greek Freaks - Co Jest Grane?
15:30 UKS Liszki - A2K
17:00 Heineken - RockyBallers
18:30 Newleśniqi - Dzięki, Cześć

X kolejka: 8-9 czerwca 2019

Sobota 8 czerwca 2019
Hala B
Sektor A

8:00 Baraż o II ligę: 7 miejsce II liga gr A - 4 miejsce III liga gr A
9:30 Baraż o II ligę: 8 miejsce II liga gr A  – 3 miejsce III liga gr A
11:00 Baraż o II ligę: 7 miejsce II liga gr B – 4 miejsce III liga gr B 
12:30 Baraż o II ligę: 8 miejsce II liga gr B – 3 miejsce III liga gr B
14:00 Mecz o Mistrzostwo III ligi

Sektor B
8:00 Baraż o III ligę: 7 miejsce III liga gr A - 4 miejsce IV liga gr A
9:30 Baraż o III ligę: 8 miejsce III liga gr A  – 3 miejsce IV liga gr A
11:00 Baraż o III ligę: 7 miejsce III liga gr B - 4 miejsce IV liga gr B
12:30 Baraż o III ligę: 8 miejsce III liga gr B  – 3 miejsce IV liga gr B
14:00 Mecz o Mistrzostwo IV ligi

Niedziela 9 czerwca 2019
Hala B

9:00 Mecz o baraż: 2 miejsce II liga gr A  - 3 miejsce II liga gr B
10:30 Mecz o baraż: 3 miejsce II liga gr A - 2 miejsce II liga gr B 
12:00 Półfinał: 1 miejsce I liga - 4 miejsce I liga
13:30 Półfinał: 2 miejsce I liga - 3 miejsce I liga

 

RUNDA FINAŁOWA – 15 czerwca 2019 SOBOTA

HALA A
9:00 Baraż o I ligę: 7 miejsce I liga - zwycięzca pary: 2 miejsce II liga gr A/3 miejsce II liga gr B
10:30 Baraż o I ligę: 8 miejsce I liga - zwycięzca pary: 3 miejsce II liga gr A/2 miejsce II liga gr B
12:00 Finał II ligi
14:00 Mecz o 3 miejsce I liga
16:00 FINAŁ I ligi
17:45 Dekoracja