KRAKOWSKI NURT BASKETU AMATORSKIEGO

Największa w Polsce amatorska liga koszykówki!

Terminarz kolejek V-VII!

Terminarz kolejek V-VII!

Poniżej terminarz kolejek V-VII. Ostatnie dwie wrzucimy niebawem.

V kolejka – 13-14 kwietnia 2019
 
Sobota 13.04.2019
Hala A
12:30 Splash - KKD

Hala B
Sektor A
8:00 Gorillas - Hatifnaty
9:30 Alpha Cats - We Got Game
11:00 RadwanSport - Basen Camena
12:30 Bulldogs Rising - Teraz To Będzie
14:00 ZANO CBPS - Dobczyce Goats
15:30 Basysta - Newleśniqi
17:00 Ranplast - Shootout
18:30 Promile - 3x3basket.pl
 
Sektor B
8:00 The Hoopers - SQD Squad
9:30 Armada - Co Jest Grane?
11:00 Killer Bees - Loooźna Ekipa
12:30 Heineken – Wakepoint
14:00 Technika - Wilki Rabka
15:30 UP AZS - NWCSD
17:00 Cisi - Nogi Węża
18:30 Niepołomice - RockyBallers
 
Niedziela 14.04.2019
Hala A
Sektor A
10:00 CNS - HALdent
11:30 Łowcy - Miasteczko
13:00 Hurricane - Stokersi
14:30 The Lost Boys – C&C
 
Hala B
Sektor A
8:00 Whaeva - Biało-Czarni
9:30 Remates - ZGWS
11:00 Space Invaders - Double Blast
12:30 GL Team - PCP
14:00 Janusze Basketu - Przybylski
15:30 PK Chaos - Tarinwest
17:00 Yellow Pigs - Dzięki, Cześć
18:30 Betony - Basket Kłaj
 
Sektor B
8:00 Shake and Bake - Kraków Globalls
9:30 Myśliwi - A2K
11:00 Chlory Basket - Dancing Queens
12:30 LeciKulka.pl - Good Game
14:00 Baltic Rail - Wakepoint
15:30 Leliwa - UKS Liszki
17:00 Blue Lagoons - Greek Freaks
18:30 Heineken – Killer Bees (zaległy II kolejka)
 

VI kolejka – 11-12 maja 2019
 
Sobota 11.05.2019
Hala B
Sektor A
8:00 Hatifnaty - Myśliwi
9:30 Teraz To Będzie - Biało-Czarni
11:00 Dzięki, Cześć - Basysta
12:30 Shootout - Betony
14:00 ZANO CBPS - PK Chaos
15:30 Newleśniqi - Remates
17:00 Tarinwest - Ranplast
18:30 PCP - Dobczyce Goats
 
Sektor B
8:00 Dancing Queens - NWCSD
9:30 Baltic Rail - Niepołomice
11:00 RockyBallers - Wakepoint
12:30 Basen Camena - LeciKulka.pl
14:00 Technika - Gorillas
15:30 We Got Game - Wilki Rabka
17:00 Greek Freaks - Chlory Basket
18:30 Co Jest Grane? - Blue Lagoons
 
Niedziela 12.05.2019
Hala A
Sektor A
8:00 Miasteczko - CNS
9:30 HALdent - Splash
11:00 Hurricane – Łowcy
12:30 C&C - Stokersi
14:00 KKD - The Lost Boys
 
Hala B
Sektor A
8:00 UP AZS - Cisi
9:30 Whaeva - Promile
11:00 3x3basket.pl - RadwanSport
12:30 A2K - Leliwa
14:00 Space Invaders - Janusze Basketu
15:30 Basket Kłaj - GL Team
17:00 ZGWS - Double Blast
18:30 Przybylski - Yellow Pigs
 
Sektor B
8:00 Kraków Globalls - Killer Bees
9:30 RockyBallers - Shake and Bake
11:00 SQD Squad - Heineken
12:30 Nogi Węża - Armada
14:00 Loooźna Ekipa - The Hoopers
15:30 Good Game - Bulldogs Rising
17:00 UKS Liszki - Alpha Cats
 
 
VII kolejka – 18-19 maja 2019
 
Sobota 18.05.2019
Hala B
Sektor A
8:00 Killer Bees - RockyBallers
9:30 Alpha Cats - A2K
11:00 Wakepoint - SQD Squad
12:30 Betony - Tarinwest
14:00 GL Team - Shootout
15:30 Basysta - Przybylski
17:00 Ranplast - ZANO CBPS
18:30 Promile - Biało-Czarni
 
Sektor B
8:00 Blue Lagoons - Nogi Węża
9:30 Armada - UP AZS
11:00 Leliwa - Hatifnaty
12:30 Myśliwi - Technika
14:00 Teraz To Będzie - Good Game
15:30 Niepołomice - Heineken
17:00 LeciKulka.pl - 3x3basket.pl
18:30 PCP – Basket Kłaj
 
Niedziela 19.05.2019
Hala A
Sektor A
8:00 The Lost Boys – HALdent
9:30 Splash - Miasteczko
11:00 Łowcy - Stokersi
12:30 C&C – KKD
14:00 CNS - Hurricane
 
Hala B
Sektor A
8:00 Shake and Bake - Baltic Rail
9:30 RadwanSport - Whaeva
11:00 Remates - Dzięki, Cześć
12:30 ZGWS - Newleśniqi
14:00 Gorillas - Wilki Rabka
15:30 Janusze Basketu - Double Blast
17:00 PK Chaos - Dobczyce Goats
18:30 Yellow Pigs - Space Invaders
 
Sektor B
8:00 Dancing Queens - Greek Freaks
9:30 Cisi - NWCSD
11:00 Chlory Basket - Co Jest Grane?
12:30 Bulldogs Rising - Basen Camena
14:00 The Hoopers - Kraków Globalls
15:30 Heineken - Loooźna Ekipa
17:00 We Got Game - UKS Liszki