KRAKOWSKI NURT BASKETU AMATORSKIEGO

Największa w Polsce amatorska liga koszykówki!

Terminarz kolejek II-IV!

Terminarz kolejek II-IV!

Poniżej terminarz kolejek, które rozegramy w marcu (II-IV). Próśb było niebywale dużo i staraliśmy się je w jak największym stopniu uwzględnić, niestety nie ze wszystkimi się udało. Pozostałe kolejki opublikujemy do końca tygodnia.

II kolejka – 16-17 marca 2019
 
Sobota 16.03.2019
Hala B
Sektor A
8:00 Alpha Cats - Myśliwi
9:30 A2K - Hatifnaty
11:00 Newleśniqi - Space Invaders
12:30 Betony  - Dobczyce Goats
14:00 UKS Liszki – Technika
15:30 Remates - Yellow Pigs
17:00 Basysta - Double Blast
18:30 Shootout - Tarinwest
 
Sektor B
8:00 Blue Lagoons – NWCSD
9:30 SQD Squad - Niepołomice
11:00 Bulldogs Rising - RadwanSport
12:30 LeciKulka.pl - Biało-Czarni
14:00 Wakepoint - Shake and Bake
15:30 Leliwa - Wilki Rabka
17:00 Teraz To Będzie - Promile
18:30 Basen Camena - 3x3basket.pl
 
Niedziela 17.03.2019
Hala A
8:00 The Lost Boys - CNS
9:30 KKD - Hurricane
11:00 C&C - Łowcy
12:30 HALdent – Miasteczko
14:00 Splash - Stokersi
 
Hala B
Sektor A
8:00 Loooźna Ekipa - Baltic Rail
9:30 Good Game - Whaeva
11:00 Dzięki, Cześć - Przybylski
12:30 Basket Kłaj - ZANO CBPS
14:00 GL Team - Ranplast
15:30 PCP - PK Chaos 
17:00 ZGWS  - Janusze Basketu
18:30 Heineken - Killer Bees
 
Sektor B
8:00 Chlory Basket - Armada
9:30 Co Jest Grane? - Nogi Węża
11:00 We Got Game - Gorillas
12:30 Kraków Globalls - RockyBallers
14:00 Niepołomice - The Hoopers
15:30 Greek Freaks - UP AZS
17:00 Dancing Queens - Cisi
 
III kolejka – 23-24 marca 2019
Sobota 23.03.2019
Hala B
Sektor A
8:00 Blue Lagoons - Chlory Basket
9:30 RadwanSport - Teraz To Będzie
11:00 Space Invaders - Dzięki, Cześć
12:30 Leliwa - Alpha Cats
14:00 ZANO CBPS - Shootout
15:30 Tarinwest - Dobczyce Goats
17:00 Promile - Good Game
18:30 Przybylski - Double Blast
 
Sektor B
8:00 SQD Squad - RockyBallers
9:30 LeciKulka.pl - Bulldogs Rising
11:00 Hatifnaty - Wilki Rabka
12:30 Myśliwi - We Got Game
14:00 Technika - A2K
15:30 Whaeva - Basen Camena
17:00 Nogi Węża - NWCSD
18:30 Armada - Dancing Queens
 
Niedziela 24.03.2019
Hala A
8:00 Hurricane - HALdent
9:30 Splash - The Lost Boys
11:00 Łowcy - KKD
12:30 CNS - C&C
14:00 Miasteczko - Stokersi
 
Hala B
Sektor A
8:00 Baltic Rail - Kraków Globalls
9:30 Basysta - Remates
11:00 3x3basket.pl - Biało-Czarni
12:30 Janusze Basketu - Newleśniqi
14:00 PK Chaos - Basket Kłaj
15:30 Ranplast - PCP
17:00 Betony - GL Team
18:30 Yellow Pigs - ZGWS

Sektor B
8:00 Niepołomice - Loooźna Ekipa
9:30 Killer Bees – Wakepoint
11:00 UP AZS - Co Jest Grane?
12:30 Cisi - Greek Freaks
14:00 The Hoopers - Heineken
15:30 Shake and Bake - SQD Squad
17:00 Gorillas - UKS Liszki

IV kolejka – 30-31 marca 2019
Sobota 30.03.2019
Hala B
Sektor A
8:00 Teraz To Będzie - LeciKulka.pl
9:30 Kraków Globalls - Niepołomice
11:00 Alpha Cats - Wilki Rabka
12:30 Przybylski - Space Invaders
14:00 GL Team - Dobczyce Goats
15:30 PCP - Betony
17:00 Remates - Double Blast
18:30 Shootout - PK Chaos
 
Sektor B
8:00 Greek Freaks - Armada
9:30 Baltic Rail - Heineken
11:00 Good Game - RadwanSport
12:30 Hatifnaty - Technika
14:00 Wakepoint - The Hoopers
15:30 We Got Game - Leliwa
17:00 Bulldogs Rising - Biało-Czarni
18:30 Basen Camena - Promile
 
Niedziela 31.03.2019
Hala A
8:00 KKD - CNS
9:30 C&C - Splash
11:00 HALdent - Łowcy
12:30 The Lost Boys – Stokersi
14:00 Miasteczko - Hurricane
 
Hala B
Sektor A
8:00 Loooźna Ekipa - Shake and Bake
9:30 Nogi Węża - UP AZS
11:00 Tarinwest - ZANO CBPS
12:30 A2K - Gorillas
14:00 Basket Kłaj - Ranplast
15:30 Newleśniqi - Yellow Pigs
17:00 ZGWS - Basysta
18:30 Dzięki, Cześć - Janusze Basketu
 
Sektor B
8:00 Co Jest Grane? - Cisi
9:30 SQD Squad - Killer Bees
11:00 3x3basket.pl - Whaeva
12:30 Chlory Basket - NWCSD
14:00 Dancing Queens - Blue Lagoons
15:30 RockyBallers - Baltic Rail
17:00 UKS Liszki - Myśliwi