KRAKOWSKI NURT BASKETU AMATORSKIEGO

Największa w Polsce amatorska liga koszykówki!

Terminarz kolejek IV-IX!

Terminarz kolejek IV-IX!

IV kolejka 
24.11.2018 Sobota
Hala B 
Sektor A
8:00 Alpha Cats – Blue Lagoons
9:30 Newleśniqi – PCP
11:00 Kraków Globalls – Whaeva
12:30 Wataha – Shootout
14:00 Basysta – ZANO CBPS
15:30 Janusze Basketu – Skawina
17:00 Navio Stokersi – Dobczyce
18:30 Basket Kłaj – LeciKulka.pl

Sektor B
8:00 Nogi Węża – Gorillas
9:30 UP AZS – Armada
11:00 Kiedyś To Było – Heineken
12:30 Chlory Basket – Greek Freaks
14:00 RockyBallers – Promile
15:30 Technika – Myśliwi
17:00 RadwanSport – Co Jest Grane?
18:30 Killer Bees – Buldogs Rising

25.11.2018 Niedziela
Hala A
8:00 Przybylski - CNS
9:30 The Lost Boys - AZS UEK
11:00 Łowcy - Hurricane
12:30 Miasteczko - HALdent
14:00 Dzięki, Cześć – Splash

Hala B 
Sektor A
8:00 Emeryci – Double Blast
9:30 Albatrosy – Remates
11:00 Tarinwest – 3x3basket.pl
12:30 Ranplast – Angry Balls
14:00 Hatifnaty – Betony
15:30 C&C – Space Invaders
17:00 UKS Liszki – GL Team
18:30 PK Chaos – Yellow Pigs

Sektor B
8:00 Cisi – Biało-Czarni
9:30 Niepołomice – Baltic Rail
11:00 Leliwa – Good Game
12:30 The Hoopers – Blue Lagoons
14:00 ZGWS – R9
15:30 Shake and Bake – Wakepoint Bagry
17:00 Dancing Queens - Heineken
18:30 Wilki Rabka – We Got Game

V kolejka 
1.12.2018 Sobota
Hala B 
Sektor A
8:00 Baltic Rail – Shake and Bake
9:30 Remates – PK Chaos
11:00 Yellow Pigs – Wataha
12:30 Shootout – Hatifnaty
14:00 Betony – Navio Stokersi
15:30 Space Invaders – Tarinwest
17:00 Angry Balls – C&C
18:30 ZANO CBPS – Ranplast

Sektor B
8:00 Good Game – UP AZS
9:30 R9 – UKS Liszki
11:00 Dancing Queens – Killer Bees
12:30 The Hoopers – Leliwa Basket
14:00 GL Team – Technika
15:30 Wakepoint Bagry – Kiedyś To Było
17:00 Heineken – Wilki Rabka
18:30 PCP – Nogi Węża

2.12.2018 Niedziela
Hala A
8:00 HALdent - CNS
9:30 AZS UEK - Dzięki, Cześć
11:00 Splash - Łowcy
12:30 Przybylski - The Lost Boys
14:00 Hurricane - Miasteczko

Hala B 
Sektor A
8:00 Co Jest Grane? – Emeryci 
9:30 Promile – ZGWS
11:00 Dobczyce – Albatrosy
12:30 Gorillas – RadwanSport
14:00 Skawina – Basysta
15:30 Bulldogs Rising – Niepołomice
17:00 Double Blast – Basket Kłaj
18:30 3x3basket.pl – Janusze Basketu

Sektor B
8:00 Armada – Chlory Basket
9:30 Blue Lagoons – Cisi
11:00 LeciKulka.pl – Newleśniqi
12:30 Whaeva – RockyBallers
14:00 Greek Freaks – Alpha Cats
15:30 Myśliwi – Kraków Globalls
17:00 We Got Game – Dancing Queens
18:30 Biało-Czarni – The Hoopers

VI kolejka 
8.12.2018 Sobota
Hala B 
Sektor A
8:00 Newleśniqi – Double Blast
9:30 GL Team – R9
11:00 Shootout – Yellow Pigs
12:30 Wataha – Remates
14:00 Albatrosy – Betony
15:30 Basysta – 3x3basket.pl
17:00 Ranplast – Skawina
18:30 PCP – LeciKulka.pl

Sektor B
8:00 Alpha Cats – Armada
9:30 UKS Liszki – Promile
11:00 RockyBallers – Myśliwi
12:30 We Got Game – Heineken
14:00 Biało-Czarni – Blue Lagoons
15:30 Wilki Rabka – Wakepoint Bagry
17:00 Technika – Kraków Globalls
18:30 Shake and Bake – Bulldogs Rising

9.12.2018 Niedziela
Hala A
8:00 The Lost Boys - CNS
9:30 HALdent – Hurricane
11:00 Łowcy - AZS UEK
12:30 Dzięki, Cześć - Przybylski
14:00 Miasteczko - Splash

Hala B 
Sektor A
8:00 Kiedyś To Było – Baltic Rail
9:30 ZGWS – Whaeva
11:00 C&C – ZANO CBPS
12:30 Hatifnaty – Navio Stokersi
14:00 PK Chaos – Dobczyce
15:30 Space Invaders – Angry Balls
17:00 Tarinwest – Janusze Basketu
18:30 Basket Kłaj – Co Jest Grane?

Sektor B
8:00 UP AZS – The Hoopers
9:30 Nogi Węża – RadwanSport
11:00 Niepołomice – Dancing Queens
12:30 Emeryci – Gorillas
14:00 Cisi – Greek Freaks
15:30 Chlory Basket – Good Game
17:00 Killer Bees – We Got Game
18:30 Leliwa Basket – Biało-Czarni

VII kolejka 
15.12.2018 Sobota
Hala B 
Sektor A
8:00 Good Game – Alpha Cats
9:30 Greek Freaks – Biało-Czarni
11:00 Remates – Shootout
12:30 Dobczyce – Wataha
14:00 Betony – PK Chaos
15:30 Angry Balls – Tarinwest
17:00 3x3basket.pl – Ranplast
18:30 Double Blast – PCP

Sektor B
8:00 Kraków Globalls – RockyBallers
9:30 Promile – GL Team
11:00 Killer Bees – Niepołomice
12:30 Leliwa Basket – UP AZS
14:00 R9 – Technika
15:30 Wakepoint Bagry – We Got Game
17:00 LeciKulka.pl – Nogi Węża
18:30 Bulldogs Rising – Kiedyś To Było

16.12.2018 Niedziela
Hala A
8:00 Hurricane - CNS
9:30 Splash - HALdent
11:00 Przybylski - Łowcy
12:30 AZS UEK - Miasteczko
14:00 The Lost Boys - Dzięki, Cześć

Hala B 
Sektor A
8:00 The Hoopers – Chlory Basket
9:30 Gorillas – Basket Kłaj
11:00 Navio Stokersi – Albatrosy
12:30 ZANO CBPS – Space Invaders
14:00 Skawina – C&C
15:30 Janusze Basketu – Basysta
17:00 Myśliwi – ZGWS
18:30 Yellow Pigs – Hatifnaty

Sektor B
8:00 Armada – Cisi
9:30 Dancing Queens – Shake and Bake
11:00 RadwanSport – Emeryci
12:30 Co Jest Grane? – Newleśniqi
14:00 Baltic Rail – Wilki Rabka
15:30 Blue Lagoons – Good Game
17:00 Whaeva – UKS Liszki
18:30 Heineken – Bulldogs Rising

VIII kolejka 
5.01.2019 Sobota
Hala B 
Sektor A
8:00 Cisi – Good Game
9:30 Nogi Węża – Emeryci
11:00 Shake and Bake – Killer Bees
12:30 Wataha – Betony
14:00 Space Invaders – Skawina
15:30 Ranplast – Janusze Basketu
17:00 Shootout – Dobczyce
18:30 Wilki Rabka – Bulldogs Rising

Sektor B
8:00 Kiedyś To Było – Dancing Queens
9:30 Alpha Cats – The Hoopers
11:00 Biało-Czarni – Armada
12:30 Blue Lagoons – Greek Freaks
14:00 Heineken – Wakepoint Bagry
15:30 Technika – RockyBallers
17:00 Chlory Basket – Leliwa Basket
18:30 Basket Kłaj – RadwanSport

6.01.2019 Niedziela
Hala A
8:00 Dzięki, Cześć - CNS
9:30 HALdent - AZS UEK
11:00 Łowcy - The Lost Boys
12:30 Miasteczko - Przybylski
14:00 Hurricane - Splash

Hala B 
Sektor A
8:00 We Got Game – Baltic Rail
9:30 ZGWS - Kraków Globalls
11:00 Hatifnaty – Albatrosy
12:30 Tarinwest – Basysta
14:00 PK Chaos – Navio Stokersi
15:30 C&C – 3x3basket.pl
17:00 Niepołomice – Wilki Rabka
18:30 Angry Balls – ZANO CBPS

Sektor B
8:00 PCP – Co Jest Grane?
9:30 LeciKulka.pl – Double Blast
11:00 R9 – Promile
12:30 GL Team – Whaeva
14:00 Newleśniqi – Gorillas
15:30 UP AZS – Cisi
17:00 UKS Liszki – Myśliwi
18:30 Yellow Pigs – Remates

IX kolejka 
19.01.2019 Sobota
Hala B 
Sektor A
8:00 Good Game – Biało-Czarni
9:30 Co Jest Grane? – LeciKulka.pl
11:00 Remates – Hatifnaty
12:30 Navio Stokersi – Wataha
14:00 Betony – Shootout
15:30 Promile – Technika
17:00 Janusze Basketu – C&C
18:30 Basysta – Ranplast
20:00 Emeryci – Basket Kłaj

Sektor B
8:00 Armada – Blue Lagoons
9:30 RadwanSport – Newleśniqi
11:00 Leliwa Basket- Alpha Cats
12:30 Wakepoint Bagry – Baltic Rail
14:00 Killer Bees – Kiedyś To Było
15:30 UP AZS – Chlory Basket
17:00 Niepołomice – Shake and Bake
18:30 Gorillas – PC
20:00 Double Blast – Nogi Węża

20.01.2019 Niedziela
Hala A
8:00 Splash - CNS
9:30 Przybylski - HALdent
11:00 Dzięki, Cześć – Łowcy
12:30 The Lost Boys - Miasteczko
14:00 AZS UEK – Hurricane

Hala B 
Sektor A
8:00 Whaeva – R9
9:30 Myśliwi – GL Team
11:00 ZANO CBPS – Tarinwest
12:30 Skawina – Angry Balls
14:00 3x3basket.pl – Space Invaders
15:30 Albatrosy – PK Chaos
17:00 Kraków Globalls – UKS Liszki
18:30 Dobczyce – Yellow Pigs

Sektor B
8:00 The Hoopers – Cisi
9:30 RockyBallers – ZGWS
11:00 Dancing Queens – Wilki Rabka
12:30 Greek Freaks – Armada
14:00 Baltic Rail – Heineken
15:30 Shake and Bake – Kiedyś To Było
17:00 Chlory Basket – Alpha Cats
18:30 Bulldogs Rising – We Got Game