Ostatnie wyniki

Nadchodzące mecze

fb

Lista zawodników ukaranych przewinieniami technicznymi

Imię i nazwisko Drużyna Przewinienia techniczne Średnio na mecz Mecze
Piotr Nowak Angry Balls 4.00 0.57 7
Krzysztof Popek Yasheya Agiehamy 4.00 0.44 9
Tomasz Orlicki RadwanSport Family 3.00 0.75 4
Radosław Dziewa C&C 3.00 0.30 10
Daniel Słowik Łowcy RSEstates Kraków 3.00 0.38 8
Mateusz Wrześniowski Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni 3.00 0.38 8
Adam Harasym Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni 3.00 0.33 9
Piotr David Łowcy RSEstates Kraków 2.00 0.50 4
Marek Krzysztofik Miechowskie Stowarzyszenie Koszykówki 2.00 0.29 7
Xavier Sułkowski Bączki z Łączki 2.00 0.25 8
Józef Szwed Promile 2.00 0.22 9
Karol Tenderowicz Blue Lagoons 2.00 0.29 7
Patryk Dziwoki Badgers 2.00 0.22 9
Kacper Zelakiewicz Yellow Pigs 2.00 0.22 9
Paweł Róg UKS Liszki 2.00 0.20 10
Borys Lewicki Yellow Pigs 2.00 0.40 5
Łukasz Łysikowski The Lost Boys 2.00 0.20 10
Mateusz Koński Jelenie w Terenie 2.00 0.20 10
Wojciech Kubica Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni 2.00 0.22 9
Tomasz Stawarz Miasteczko 2.00 0.25 8
Sebastian Cygan Kraków Globalls 2.00 0.29 7
Otmane Raji Senhaji C&C 2.00 0.20 10
Tomasz Bubula Yellow Pigs 2.00 0.22 9
Damian Biernat Blue Lagoons 2.00 0.50 4
Mateusz Pławecki Betony 2.00 0.33 6
Gabriel Gwiazdoń Meganstyle24 Snajperzy 2.00 0.29 7
Maciej Klara PK Chaos 2.00 0.22 9
Maciej Koński Jelenie w Terenie 2.00 0.18 11
Kamil Malec RadwanSport Family 2.00 0.29 7
Hubert Krupa Ranplast 1.00 0.14 7
Mateusz Gamroth Amway Kraków 1.00 0.50 2
Piotr Zawieja Double Blast 1.00 0.14 7
Andrzej Sypniewski Kulą w Łeb 1.00 0.12 8
Łukasz Paterek Miechowskie Stowarzyszenie Koszykówki 1.00 0.14 7
Lee Chang-Lung We Got Game 1.00 0.17 6
Dawid Szewczyk Meganstyle24 Snajperzy 1.00 0.50 2
Paweł Loedl Ball Lovin Criminals 1.00 0.11 9
Bartłomiej Kiszała Double Blast 1.00 0.33 3
Bartłomiej Rogóż Shootout 1.00 0.10 10
Bartosz Konstanty Łowcy RSEstates Kraków 1.00 1.00 1
Dariusz Kusper Ranplast 1.00 0.17 6
Artur Trociński Albertus 2000 1.00 0.20 5
Andrzej Marlica Lobe Miners 1.00 0.12 8
Marcin Klatka Sharks 1.00 0.10 10
Bartosz Woźniak Bulldogs 1.00 0.11 9
Karol Łytek Basen Camena Skawina 1.00 0.25 4
Mateusz Wojewoda Ball Lovin Criminals 1.00 0.14 7
Piotr Piotrowski Badgers 1.00 0.17 6
Mateusz Rychlicki PK Chaos 1.00 0.11 9
Artur Wrona PK Chaos 1.00 0.10 10
Olaf Bloda Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni 1.00 0.25 4
Piotr Łabęcki C&C 1.00 0.09 11
Michał Kucia Bice i Cyce 1.00 0.14 7
Michał Wcisło LeciKulka pl 1.00 0.10 10
Przemysław Ostrowski Łowcy RSEstates Kraków 1.00 0.12 8
Jakub Sobocki Ball Lovin Criminals 1.00 0.20 5
Sebastian Kędra GG Media 1.00 0.50 2
Marcin Pierzchała Lobe Miners 1.00 0.11 9
Jerzy Michalik UKS Liszki 1.00 0.17 6
Przemysław Gaszyński HALdent 1.00 0.12 8
Eric Gilles Anyu Bulldogs 1.00 0.14 7
Filip Nowicki Blue Lagoons 1.00 0.25 4
Krzysztof Gajek FitWeekend.pl 1.00 0.11 9
Jakub Markowski Meganstyle24 Snajperzy 1.00 0.33 3
Paweł Ścierka Space Invaders 1.00 0.12 8
Piotr Kasperkiewicz C&C 1.00 0.11 9
Wojciech Ćwiklik Przybylski 1.00 0.12 8
Andreas Tsakamis Cisi i Pokornego Serca 1.00 0.12 8
Hubert Giłka Złe Towarzystwo 1.00 0.11 9
Paweł Pac The Lost Boys 1.00 0.11 9
Grzegorz Kożuchowski LeciKulka pl 1.00 0.12 8
Wojciech Głąb Basen Camena Skawina 1.00 0.14 7
Jakub Machowina Emeryci i Renciści 1.00 0.11 9
Łukasz Durbas Łowcy RSEstates Kraków 1.00 0.12 8
Patryk Suder Betony 1.00 0.17 6
Wojciech Majchrzak Tarinwest 1.00 0.11 9
Wojciech Sokołowski Cisi i Pokornego Serca 1.00 0.11 9
Alan Hawrot Przybylski 1.00 0.12 8
Tomasz Papużyński SKS Myśliwi 1.00 0.14 7
Łukasz Rywka Angry Balls 1.00 0.14 7
Mateusz Brzeziński Emeryci i Renciści 1.00 0.12 8
Marek Siwiec Łowcy RSEstates Kraków 1.00 0.10 10
Piotr Grabowski Basysta 1.00 0.17 6
Marcin Woźnicki SKS Myśliwi 1.00 0.12 8
Tomasz Ludynia RockyBallers 1.00 0.12 8
Jakub Leśniak Newleśniqi 1.00 0.14 7
Kacper Cieślik Akademia Basketu KNBA 1.00 0.11 9
Longin Węgrzyn The Lost Boys 1.00 0.12 8
Kinga Wilk RadwanSport Family 1.00 0.20 5
Andrzej Bubula Yellow Pigs 1.00 0.14 7
Michał Rykiert CBPS 1.00 0.12 8
Jacek Krzaczek Yasheya Agiehamy 1.00 0.10 10
Mikołaj Stec Kulą w Łeb 1.00 0.12 8
Jarosław Nowak ZGWS Basketball 1.00 0.17 6
Mateusz Sośniak Dzięki, Cześć 1.00 0.14 7
Michał Czerniakowski Capgemini 1.00 0.33 3
Jacek Szoblik GL Cembrit Team 1.00 0.12 8
Michał Kołodziej Akademia Basketu KNBA 1.00 0.20 5
Bartłomiej Warzecha Cisi i Pokornego Serca 1.00 0.12 8
Mateusz Więcek Miasteczko 1.00 0.12 8
Organizator:Partnerzy: