Ostatnie wyniki

Nadchodzące mecze

fb

Terminarz:





Idź do kolejki:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

11-12.03.2017 - I kolejka

Data Godzina Przeciwnicy Liga Sektor Wynik
2017-03-11 08:00 We Got Game Run&Gun IV, gr. A B 84:48
2017-03-11 08:00 Chłopaki Nie Skaczą Cisi i Pokornego Serca III, gr. B A 67:75
2017-03-11 09:30 CBPS Lobe Miners III, gr. A B 65:56
2017-03-11 09:30 Yasheya Agiehamy Basen Camena Skawina II, gr. A A 80:62
2017-03-11 11:00 Miechowskie Stowarzyszenie Koszykówki Hatifnaty III, gr. B B 94:48
2017-03-11 11:00 Shootout The Lost Boys II, gr. A A 68:62
2017-03-11 12:30 Angry Balls ISK Kraków Hussars II, gr. A A 92:68
2017-03-11 12:30 Biało-Czarni Bączki z Łączki III, gr. B B 36:61
2017-03-11 14:00 Jelenie w Terenie Kulą w Łeb IV, gr. A B 90:72
2017-03-11 14:00 Stowarzyszenie Sportowe Basket w Kłaju SKS Myśliwi III, gr. B A 71:48
2017-03-11 15:30 GL Cembrit Team Wilki Rabka III, gr. A A 72:62
2017-03-11 15:30 RadwanSport Family LeciKulka pl III, gr. A B 79:71
2017-03-11 17:00 Ball Lovin Criminals Bulldogs II, gr. B A 49:94
2017-03-11 17:00 Newleśniqi Basysta III, gr. A B 79:58
2017-03-11 18:30 Capgemini Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni IV, gr. A B 36:108
2017-03-11 18:30 Betony Badgers III, gr. A A 49:78
2017-03-12 08:00 Remates FitWeekend.pl IV, gr. B B 50:39
2017-03-12 08:00 Technika Alpha Cats South Krakow IV, gr. A A 58:75
2017-03-12 09:00 Łowcy RSEstates Kraków Dzięki, Cześć I HA 67:61
2017-03-12 09:30 Double Blast Albertus 2000 IV, gr. B B 61:57
2017-03-12 09:30 C&C Dobczyce Goats II, gr. A A 75:58
2017-03-12 10:30 Meganstyle24 Snajperzy Złe Towarzystwo I HA 84:80
2017-03-12 11:00 Wataha Emeryci i Renciści IV, gr. B B 87:38
2017-03-12 11:00 Ranplast ZGWS Basketball II, gr. B A 104:57
2017-03-12 12:00 Miasteczko HALdent I HA 69:64
2017-03-12 12:30 Bice i Cyce Armada IV, gr. A B 37:58
2017-03-12 12:30 PK Chaos Później Ci Powiem II, gr. A A 65:47
2017-03-12 14:00 Przybylski Tarinwest II, gr. B A 67:66
2017-03-12 14:00 Amway Kraków RockyBallers IV, gr. B B 18:53
2017-03-12 15:30 Kraków Globalls Promile III, gr. B B 40:52
2017-03-12 15:30 Yellow Pigs Sharks II, gr. B A 66:67
2017-03-12 17:00 Akademia Basketu KNBA Blue Lagoons IV, gr. B B 76:36
2017-03-12 17:00 UKS Liszki Space Invaders II, gr. B A 71:74
2017-03-15 20:40 GG Media Hurricane I AW 96:79

18-19.03.2017 - II kolejka

Data Godzina Przeciwnicy Liga Sektor Wynik
2017-03-18 08:00 ZGWS Basketball Space Invaders II, gr. B A 71:58
2017-03-18 08:00 Double Blast Wataha IV, gr. B B 70:88
2017-03-18 09:00 Złe Towarzystwo Łowcy RSEstates Kraków I HA 59:75
2017-03-18 09:30 Alpha Cats South Krakow Bice i Cyce IV, gr. A B 69:44
2017-03-18 09:30 Promile Hatifnaty III, gr. B A 52:63
2017-03-18 10:30 HALdent Hurricane I HA 57:66
2017-03-18 11:00 Capgemini Jelenie w Terenie IV, gr. A B 72:121
2017-03-18 11:00 Bączki z Łączki Miechowskie Stowarzyszenie Koszykówki III, gr. B A 44:60
2017-03-18 12:00 Dzięki, Cześć GG Media I HA 48:91
2017-03-18 12:30 Run&Gun Technika IV, gr. A B 46:77
2017-03-18 12:30 Basen Camena Skawina Dobczyce Goats II, gr. A A 58:74
2017-03-18 13:30 Miasteczko Meganstyle24 Snajperzy I HA 64:72
2017-03-18 14:00 Później Ci Powiem Shootout II, gr. A A 56:72
2017-03-18 14:00 Lobe Miners Wilki Rabka III, gr. A B 50:45
2017-03-18 15:30 Ranplast Przybylski II, gr. B A 60:52
2017-03-18 15:30 Badgers RadwanSport Family III, gr. A B 68:81
2017-03-18 17:00 Yasheya Agiehamy Angry Balls II, gr. A A 70:77
2017-03-18 17:00 LeciKulka pl GL Cembrit Team III, gr. A B 55:60
2017-03-18 18:30 Basysta Betony III, gr. A B 0:20
2017-03-18 18:30 ISK Kraków Hussars PK Chaos II, gr. A A 49:56
2017-03-19 08:00 Emeryci i Renciści Remates IV, gr. B B 30:81
2017-03-19 08:00 Albertus 2000 RockyBallers IV, gr. B A 83:34
2017-03-19 09:30 CBPS Newleśniqi III, gr. A A 66:79
2017-03-19 09:30 Cisi i Pokornego Serca Biało-Czarni III, gr. B B 63:43
2017-03-19 11:00 FitWeekend.pl Akademia Basketu KNBA IV, gr. B B 51:60
2017-03-19 11:00 Bulldogs Yellow Pigs II, gr. B A 76:70
2017-03-19 12:30 Sharks UKS Liszki II, gr. B A 59:73
2017-03-19 12:30 Kraków Globalls Stowarzyszenie Sportowe Basket w Kłaju III, gr. B B 58:67
2017-03-19 14:00 Blue Lagoons Amway Kraków IV, gr. B B 58:42
2017-03-19 14:00 Tarinwest Ball Lovin Criminals II, gr. B A 79:70
2017-03-19 15:30 The Lost Boys C&C II, gr. A A 46:62
2017-03-19 15:30 Kulą w Łeb We Got Game IV, gr. A B 59:57
2017-03-19 17:00 SKS Myśliwi Chłopaki Nie Skaczą III, gr. B B 39:75
2017-03-19 17:00 Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni Armada IV, gr. A A 94:69

25-26.03.2017 - III kolejka

Data Godzina Przeciwnicy Liga Sektor Wynik
2017-03-25 08:00 Betony CBPS III, gr. A A 60:72
2017-03-25 08:00 Amway Kraków FitWeekend.pl IV, gr. B B 18:91
2017-03-25 09:30 Hatifnaty Bączki z Łączki III, gr. B A 64:50
2017-03-25 09:30 Chłopaki Nie Skaczą Kraków Globalls III, gr. B B 61:46
2017-03-25 11:00 Bice i Cyce Run&Gun IV, gr. A B 85:49
2017-03-25 11:00 Wataha Albertus 2000 IV, gr. B A 97:80
2017-03-25 12:30 Shootout ISK Kraków Hussars II, gr. A A 86:69
2017-03-25 12:30 Technika Kulą w Łeb IV, gr. A B 70:59
2017-03-25 14:00 Angry Balls Basen Camena Skawina II, gr. A A 98:93
2017-03-25 14:00 Wilki Rabka LeciKulka pl III, gr. A B 70:79
2017-03-25 15:30 RadwanSport Family Basysta III, gr. A B 40:76
2017-03-25 15:30 Przybylski ZGWS Basketball II, gr. B A 84:60
2017-03-25 17:00 GL Cembrit Team Badgers III, gr. A B 68:64
2017-03-25 17:00 Ball Lovin Criminals Ranplast II, gr. B A 66:84
2017-03-25 18:30 Jelenie w Terenie Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni IV, gr. A B 78:72
2017-03-25 18:30 Dobczyce Goats The Lost Boys II, gr. A A 77:48
2017-03-26 08:00 Armada Alpha Cats South Krakow IV, gr. A B 40:69
2017-03-26 08:00 Biało-Czarni SKS Myśliwi III, gr. B A 61:62
2017-03-26 09:00 Meganstyle24 Snajperzy HALdent I HA 90:72
2017-03-26 09:30 Remates Double Blast IV, gr. B B 61:48
2017-03-26 09:30 Miechowskie Stowarzyszenie Koszykówki Cisi i Pokornego Serca III, gr. B A 84:53
2017-03-26 10:30 Łowcy RSEstates Kraków Miasteczko I HA 55:44
2017-03-26 11:00 Newleśniqi Lobe Miners III, gr. A B 96:72
2017-03-26 11:00 C&C Później Ci Powiem II, gr. A A 70:58
2017-03-26 12:00 GG Media Złe Towarzystwo I HA 85:65
2017-03-26 12:30 Stowarzyszenie Sportowe Basket w Kłaju Promile III, gr. B B 75:59
2017-03-26 12:30 Space Invaders Sharks II, gr. B A 71:50
2017-03-26 13:30 Hurricane Dzięki, Cześć I HA 67:63
2017-03-26 14:00 UKS Liszki Bulldogs II, gr. B A 71:68
2017-03-26 14:00 Akademia Basketu KNBA Emeryci i Renciści IV, gr. B B 60:64
2017-03-26 15:30 We Got Game Capgemini IV, gr. A B 92:62
2017-03-26 15:30 Yellow Pigs Tarinwest II, gr. B A 73:82
2017-03-26 17:00 RockyBallers Blue Lagoons IV, gr. B B 44:69
2017-03-26 17:00 PK Chaos Yasheya Agiehamy II, gr. A A 57:69

1-2.04.2017 - IV kolejka

Data Godzina Przeciwnicy Liga Sektor Wynik
2017-04-01 08:00 Run&Gun Armada IV, gr. A A 38:51
2017-04-01 08:00 FitWeekend.pl RockyBallers IV, gr. B B 65:20
2017-04-01 09:00 Meganstyle24 Snajperzy Łowcy RSEstates Kraków I HA 59:62
2017-04-01 09:30 Kulą w Łeb Bice i Cyce IV, gr. A B 84:36
2017-04-01 09:30 Alpha Cats South Krakow Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni IV, gr. A A 64:70
2017-04-01 10:30 Dzięki, Cześć HALdent I HA 79:73
2017-04-01 11:00 LeciKulka pl Lobe Miners III, gr. A B 36:57
2017-04-01 11:00 Stowarzyszenie Sportowe Basket w Kłaju Chłopaki Nie Skaczą III, gr. B A 70:65
2017-04-01 12:00 Złe Towarzystwo Hurricane I HA 59:52
2017-04-01 12:30 Cisi i Pokornego Serca Hatifnaty III, gr. B A 71:67
2017-04-01 12:30 Capgemini Technika IV, gr. A B 52:108
2017-04-01 13:30 Miasteczko GG Media I HA 62:72
2017-04-01 14:00 Kraków Globalls Biało-Czarni III, gr. B B 78:50
2017-04-01 14:00 Przybylski Ball Lovin Criminals II, gr. B A 55:62
2017-04-01 15:30 The Lost Boys Basen Camena Skawina II, gr. A A 65:73
2017-04-01 15:30 Blue Lagoons Albertus 2000 IV, gr. B B 52:70
2017-04-01 17:00 Później Ci Powiem Dobczyce Goats II, gr. A A 57:77
2017-04-01 17:00 Jelenie w Terenie We Got Game IV, gr. A B 96:61
2017-04-01 18:30 Newleśniqi Betony III, gr. A B 101:45
2017-04-01 18:30 Bulldogs Space Invaders II, gr. B A 68:85
2017-04-02 08:00 Wataha Remates IV, gr. B A 60:79
2017-04-02 08:00 Emeryci i Renciści Amway Kraków IV, gr. B B 71:30
2017-04-02 09:30 Double Blast Akademia Basketu KNBA IV, gr. B B 64:53
2017-04-02 09:30 CBPS RadwanSport Family III, gr. A A 92:47
2017-04-02 11:00 Sharks ZGWS Basketball II, gr. B A 89:74
2017-04-02 11:00 Badgers Wilki Rabka III, gr. A B 95:60
2017-04-02 12:30 SKS Myśliwi Miechowskie Stowarzyszenie Koszykówki III, gr. B B 53:74
2017-04-02 12:30 Angry Balls PK Chaos II, gr. A A 61:66
2017-04-02 14:00 Yasheya Agiehamy Shootout II, gr. A A 88:79
2017-04-02 14:00 Basysta GL Cembrit Team III, gr. A B 43:49
2017-04-02 15:30 Ranplast Yellow Pigs II, gr. B A 85:52
2017-04-02 15:30 Bączki z Łączki Promile III, gr. B B 47:63
2017-04-02 17:00 Tarinwest UKS Liszki II, gr. B B 84:69
2017-04-02 17:00 ISK Kraków Hussars C&C II, gr. A A 53:75

8-9.04.2017 - V kolejka

Data Godzina Przeciwnicy Liga Sektor Wynik
2017-04-08 08:00 Alpha Cats South Krakow Run&Gun IV, gr. A A 86:39
2017-04-08 08:00 Blue Lagoons FitWeekend.pl IV, gr. B B 49:80
2017-04-08 09:00 Łowcy RSEstates Kraków HALdent I HA 80:75
2017-04-08 09:30 Chłopaki Nie Skaczą Promile III, gr. B A 57:50
2017-04-08 09:30 Bączki z Łączki Cisi i Pokornego Serca III, gr. B B 39:57
2017-04-08 10:30 Dzięki, Cześć Złe Towarzystwo I HA 62:69
2017-04-08 11:00 Hatifnaty SKS Myśliwi III, gr. B A 81:61
2017-04-08 11:00 Amway Kraków Double Blast IV, gr. B B 37:73
2017-04-08 12:00 Hurricane Miasteczko I HA 57:72
2017-04-08 12:30 Technika Jelenie w Terenie IV, gr. A B 84:99
2017-04-08 12:30 Space Invaders Tarinwest II, gr. B A 80:67
2017-04-08 13:30 GG Media Meganstyle24 Snajperzy I HA 65:81
2017-04-08 14:00 Biało-Czarni Stowarzyszenie Sportowe Basket w Kłaju III, gr. B B 41:90
2017-04-08 14:00 GL Cembrit Team CBPS III, gr. A A 77:69
2017-04-08 15:30 Wilki Rabka Basysta III, gr. A B 53:87
2017-04-08 15:30 RadwanSport Family Newleśniqi III, gr. A A 56:96
2017-04-08 17:00 Miechowskie Stowarzyszenie Koszykówki Kraków Globalls III, gr. B B 68:82
2017-04-08 17:00 Remates Albertus 2000 IV, gr. B A 80:78
2017-04-08 18:30 RockyBallers Emeryci i Renciści IV, gr. B B 32:38
2017-04-08 18:30 Betony Lobe Miners III, gr. A A 72:62
2017-04-09 08:00 Armada Kulą w Łeb IV, gr. A B 51:72
2017-04-09 08:00 Bice i Cyce Capgemini IV, gr. A A 89:82
2017-04-09 09:30 The Lost Boys Później Ci Powiem II, gr. A A 86:43
2017-04-09 09:30 Akademia Basketu KNBA Wataha IV, gr. B B 51:95
2017-04-09 11:00 Sharks Bulldogs II, gr. B B 55:70
2017-04-09 11:00 C&C Yasheya Agiehamy II, gr. A A 71:56
2017-04-09 12:30 PK Chaos Basen Camena Skawina II, gr. A B 60:58
2017-04-09 12:30 Shootout Angry Balls II, gr. A A 67:58
2017-04-09 14:00 Ball Lovin Criminals ZGWS Basketball II, gr. B A 77:61
2017-04-09 14:00 LeciKulka pl Badgers III, gr. A B 87:67
2017-04-09 15:30 Yellow Pigs Przybylski II, gr. B A 79:83
2017-04-09 15:30 We Got Game Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni IV, gr. A B 81:61
2017-04-09 17:00 Dobczyce Goats ISK Kraków Hussars II, gr. A B 87:53
2017-04-09 17:00 UKS Liszki Ranplast II, gr. B A 51:66

13-14.05.2017 - VI kolejka

Data Godzina Przeciwnicy Liga Sektor Wynik
2017-05-13 08:00 Chłopaki Nie Skaczą Biało-Czarni III, gr. B A 69:47
2017-05-13 08:00 Wataha Amway Kraków IV, gr. B B 105:33
2017-05-13 09:00 Łowcy RSEstates Kraków GG Media I HA 71:63
2017-05-13 09:30 Kulą w Łeb Alpha Cats South Krakow IV, gr. A A 53:42
2017-05-13 09:30 Run&Gun Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni IV, gr. A B 55:100
2017-05-13 10:30 Złe Towarzystwo HALdent I HA 50:77
2017-05-13 11:00 PK Chaos Shootout II, gr. A A 61:70
2017-05-13 11:00 Basysta LeciKulka pl III, gr. A B 76:54
2017-05-13 12:00 Meganstyle24 Snajperzy Hurricane I HA 66:73
2017-05-13 12:30 Badgers Lobe Miners III, gr. A B 51:73
2017-05-13 12:30 Angry Balls C&C II, gr. A A 69:90
2017-05-13 13:30 Miasteczko Dzięki, Cześć I HA 65:56
2017-05-13 14:00 We Got Game Technika IV, gr. A B 73:67
2017-05-13 14:00 Yasheya Agiehamy Dobczyce Goats II, gr. A A 93:80
2017-05-13 15:30 Jelenie w Terenie Bice i Cyce IV, gr. A B 130:71
2017-05-13 15:30 Później Ci Powiem Basen Camena Skawina II, gr. A A 58:73
2017-05-13 17:00 FitWeekend.pl Albertus 2000 IV, gr. B A 54:52
2017-05-13 18:30 Betony RadwanSport Family III, gr. A A 86:58
2017-05-13 18:30 Double Blast RockyBallers IV, gr. B B 91:57
2017-05-14 08:00 Capgemini Armada IV, gr. A A 68:89
2017-05-14 08:00 Cisi i Pokornego Serca Promile III, gr. B B 61:71
2017-05-14 09:30 Kraków Globalls Hatifnaty III, gr. B B 48:68
2017-05-14 09:30 CBPS Wilki Rabka III, gr. A A 87:85
2017-05-14 11:00 Ranplast Space Invaders II, gr. B A 76:72
2017-05-14 11:00 Stowarzyszenie Sportowe Basket w Kłaju Miechowskie Stowarzyszenie Koszykówki III, gr. B B 68:81
2017-05-14 12:30 Newleśniqi GL Cembrit Team III, gr. A B 69:65
2017-05-14 12:30 Tarinwest Sharks II, gr. B A 53:58
2017-05-14 14:00 Remates Akademia Basketu KNBA IV, gr. B B 66:56
2017-05-14 14:00 Przybylski UKS Liszki II, gr. B A 90:67
2017-05-14 15:30 Ball Lovin Criminals Yellow Pigs II, gr. B A 68:63
2017-05-14 15:30 SKS Myśliwi Bączki z Łączki III, gr. B B 51:38
2017-05-14 17:00 Emeryci i Renciści Blue Lagoons IV, gr. B B 59:38
2017-05-14 17:00 Bulldogs ZGWS Basketball II, gr. B A 88:57
2017-05-18 19:30 ISK Kraków Hussars The Lost Boys II, gr. A Aw 56:53

27-28.05.2017 - VII kolejka

Data Godzina Przeciwnicy Liga Sektor Wynik
2017-05-27 08:00 Run&Gun Kulą w Łeb IV, gr. A A 30:77
2017-05-27 08:00 RockyBallers Wataha IV, gr. B B 62:83
2017-05-27 09:00 Hurricane Łowcy RSEstates Kraków I HA 69:67
2017-05-27 09:30 Hatifnaty Stowarzyszenie Sportowe Basket w Kłaju III, gr. B A 57:86
2017-05-27 09:30 Amway Kraków Remates IV, gr. B B 31:83
2017-05-27 10:30 GG Media HALdent I HA 61:102
2017-05-27 11:00 Miechowskie Stowarzyszenie Koszykówki Chłopaki Nie Skaczą III, gr. B A 66:48
2017-05-27 11:00 Blue Lagoons Double Blast IV, gr. B B 69:99
2017-05-27 12:00 Dzięki, Cześć Meganstyle24 Snajperzy I HA 85:79
2017-05-27 12:30 Space Invaders Przybylski II, gr. B A 71:61
2017-05-27 12:30 Technika Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni IV, gr. A B 63:103
2017-05-27 13:30 Złe Towarzystwo Miasteczko I HA 54:59
2017-05-27 14:00 Cisi i Pokornego Serca SKS Myśliwi III, gr. B A 57:54
2017-05-27 15:30 The Lost Boys Yasheya Agiehamy II, gr. A A 47:60
2017-05-27 15:30 Wilki Rabka Newleśniqi III, gr. A B 66:73
2017-05-27 17:00 Shootout Basen Camena Skawina II, gr. A A 85:78
2017-05-27 17:00 Armada Jelenie w Terenie IV, gr. A B 53:123
2017-05-27 18:30 Badgers Basysta III, gr. A B 60:104
2017-05-27 18:30 Bulldogs Tarinwest II, gr. B A 76:54
2017-05-28 08:00 Bice i Cyce We Got Game IV, gr. A A 55:64
2017-05-28 08:00 Alpha Cats South Krakow Capgemini IV, gr. A B 96:64
2017-05-28 09:30 LeciKulka pl CBPS III, gr. A A 64:70
2017-05-28 09:30 FitWeekend.pl Emeryci i Renciści IV, gr. B B 40:34
2017-05-28 11:00 Biało-Czarni Promile III, gr. B B 69:65
2017-05-28 11:00 Później Ci Powiem ISK Kraków Hussars II, gr. A A 20:0
2017-05-28 12:30 Bączki z Łączki Kraków Globalls III, gr. B B 32:54
2017-05-28 12:30 Sharks Ranplast II, gr. B A 57:71
2017-05-28 14:00 C&C PK Chaos II, gr. A A 67:64
2017-05-28 14:00 Akademia Basketu KNBA Albertus 2000 IV, gr. B B 43:73
2017-05-28 15:30 RadwanSport Family Lobe Miners III, gr. A B 61:66
2017-05-28 15:30 UKS Liszki Ball Lovin Criminals II, gr. B A 70:79
2017-05-28 17:00 Yellow Pigs ZGWS Basketball II, gr. B A 73:78
2017-05-28 17:00 GL Cembrit Team Betony III, gr. A B 52:59
2017-06-06 20:30 Dobczyce Goats Angry Balls II, gr. A Aw 73:63

3-4.06.2017 - VIII kolejka

Data Godzina Przeciwnicy Liga Sektor Wynik
2017-06-03 08:00 Capgemini Run&Gun IV, gr. A A 68:65
2017-06-03 09:30 Wataha Blue Lagoons IV, gr. B B 91:53
2017-06-03 09:30 Chłopaki Nie Skaczą Hatifnaty III, gr. B A 46:48
2017-06-03 11:00 Remates RockyBallers IV, gr. B B 81:39
2017-06-03 11:00 SKS Myśliwi Promile III, gr. B A 20:0
2017-06-03 12:30 Yasheya Agiehamy Później Ci Powiem II, gr. A A 86:46
2017-06-03 12:30 Technika Bice i Cyce IV, gr. A B 60:49
2017-06-03 14:00 Ranplast Bulldogs II, gr. B A 73:67
2017-06-03 14:00 Jelenie w Terenie Alpha Cats South Krakow IV, gr. A B 108:79
2017-06-03 15:30 Emeryci i Renciści Albertus 2000 IV, gr. B B 78:61
2017-06-03 15:30 Angry Balls The Lost Boys II, gr. A A 63:106
2017-06-03 17:00 Tarinwest ZGWS Basketball II, gr. B A 76:66
2017-06-03 17:00 Kulą w Łeb Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni IV, gr. A B 79:64
2017-06-03 18:30 Betony Wilki Rabka III, gr. A B 91:70
2017-06-03 18:30 ISK Kraków Hussars Basen Camena Skawina II, gr. A A 79:81
2017-06-04 08:00 Basysta Lobe Miners III, gr. A A 68:54
2017-06-04 08:00 Double Blast FitWeekend.pl IV, gr. B B 73:40
2017-06-04 09:30 CBPS Badgers III, gr. A A 86:64
2017-06-04 09:30 Kraków Globalls Cisi i Pokornego Serca III, gr. B B 56:48
2017-06-04 11:00 Newleśniqi LeciKulka pl III, gr. A B 80:95
2017-06-04 11:00 Ball Lovin Criminals Space Invaders II, gr. B A 79:89
2017-06-04 12:30 Biało-Czarni Miechowskie Stowarzyszenie Koszykówki III, gr. B B 55:69
2017-06-04 12:30 PK Chaos Dobczyce Goats II, gr. A A 65:69
2017-06-04 14:00 Stowarzyszenie Sportowe Basket w Kłaju Bączki z Łączki III, gr. B B 86:48
2017-06-04 14:00 Przybylski Sharks II, gr. B A 74:59
2017-06-04 15:30 Akademia Basketu KNBA Amway Kraków IV, gr. B B 87:22
2017-06-04 15:30 RadwanSport Family GL Cembrit Team III, gr. A A 41:62
2017-06-04 17:00 Shootout C&C II, gr. A A 59:58
2017-06-06 21:30 Yellow Pigs UKS Liszki II, gr. B Aw 73:63
2017-06-07 20:00 We Got Game Armada IV, gr. A Aw 64:47

3.06.2017 - I runda Play Off - I liga

Data Godzina Przeciwnicy Liga Sektor Wynik
2016-06-03 09:00 Hurricane Złe Towarzystwo I HA 62:56
2016-06-03 10:30 HALdent Dzięki, Cześć I HA 52:52
2016-06-03 12:00 Łowcy RSEstates Kraków Miasteczko I HA 65:51
2016-06-03 13:30 Meganstyle24 Snajperzy GG Media I HA 63:106

10.06.2017 - II runda Play Off - I liga

Data Godzina Przeciwnicy Liga Sektor Wynik
2017-06-10 09:00 Hurricane Złe Towarzystwo I HA 68:52
2017-06-10 10:30 HALdent Dzięki, Cześć I HA 77:62
2017-06-10 12:00 Łowcy RSEstates Kraków Miasteczko I HA 55:59
2017-06-10 13:30 Meganstyle24 Snajperzy GG Media I HA 80:116

10-11.06.2017 - IX kolejka

Data Godzina Przeciwnicy Liga Sektor Wynik
2017-06-10 08:00 Bączki z Łączki Chłopaki Nie Skaczą III, gr. B A 40:92
2017-06-10 08:00 Alpha Cats South Krakow We Got Game IV, gr. A B 48:57
2017-06-10 09:30 FitWeekend.pl Wataha IV, gr. B B 51:48
2017-06-10 09:30 C&C Basen Camena Skawina II, gr. A A 91:80
2017-06-10 11:00 Run&Gun Jelenie w Terenie IV, gr. A B 52:112
2017-06-10 11:00 Później Ci Powiem Angry Balls II, gr. A A 59:75
2017-06-10 12:30 Amway Kraków Albertus 2000 IV, gr. B B 31:99
2017-06-10 12:30 ISK Kraków Hussars Yasheya Agiehamy II, gr. A A 57:80
2017-06-10 14:00 Badgers Newleśniqi III, gr. A A 66:73
2017-06-10 14:00 SKS Myśliwi Kraków Globalls III, gr. B B 55:76
2017-06-10 15:30 Cisi i Pokornego Serca Stowarzyszenie Sportowe Basket w Kłaju III, gr. B B 51:52
2017-06-10 15:30 Wilki Rabka RadwanSport Family III, gr. A A 78:64
2017-06-10 17:00 Tarinwest Ranplast II, gr. B A 53:103
2017-06-10 17:00 Emeryci i Renciści Double Blast IV, gr. B B 47:101
2017-06-10 18:30 LeciKulka pl Betony III, gr. A B 62:68
2017-06-10 18:30 Bulldogs Przybylski II, gr. B A 80:73
2017-06-11 08:00 Armada Technika IV, gr. A B 36:62
2017-06-11 08:00 Basysta CBPS III, gr. A A 95:71
2017-06-11 09:30 Hatifnaty Biało-Czarni III, gr. B A 71:55
2017-06-11 09:30 Kulą w Łeb Capgemini IV, gr. A B 20:0
2017-06-11 11:00 Bice i Cyce Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni IV, gr. A B 42:86
2017-06-11 11:00 The Lost Boys PK Chaos II, gr. A A 66:64
2017-06-11 12:30 RockyBallers Akademia Basketu KNBA IV, gr. B B 42:61
2017-06-11 12:30 Dobczyce Goats Shootout II, gr. A A 70:88
2017-06-11 14:00 Sharks Ball Lovin Criminals II, gr. B A 52:59
2017-06-11 14:00 GL Cembrit Team Lobe Miners III, gr. A B 69:54
2017-06-11 15:30 Blue Lagoons Remates IV, gr. B B 45:59
2017-06-11 15:30 Space Invaders Yellow Pigs II, gr. B A 64:62
2017-06-11 17:00 Miechowskie Stowarzyszenie Koszykówki Promile III, gr. B B 57:59
2017-06-11 17:00 UKS Liszki ZGWS Basketball II, gr. B A 97:78

24-25.06.2017 - RUNDA FINAŁOWA

Data Godzina Przeciwnicy Liga Sektor Wynik
2017-06-24 09:00 LeciKulka pl Niezłomni Wyczekiwani Ciekawsi Sprytniejsi Doświadczeni baraż B 73:82
2017-06-24 09:00 C&C Bulldogs baraż A 76:73
2017-06-24 10:30 Space Invaders Yasheya Agiehamy baraż A 71:80
2017-06-24 10:30 RadwanSport Family We Got Game baraż B 49:62
2017-06-24 12:00 Basen Camena Skawina Betony baraż A 61:66
2017-06-24 12:00 SKS Myśliwi FitWeekend.pl baraż B 46:55
2017-06-24 13:30 The Lost Boys CBPS baraż A 62:74
2017-06-24 13:30 Promile Double Blast baraż B 77:56
2017-06-24 15:00 Jelenie w Terenie Remates baraż A 93:48
2017-06-24 15:00 UKS Liszki Chłopaki Nie Skaczą baraż B 52:66
2017-06-24 16:30 Sharks Hatifnaty baraż B 65:69
2017-06-24 16:30 Newleśniqi Stowarzyszenie Sportowe Basket w Kłaju baraż A
2017-06-25 09:00 Hurricane C&C baraż HA 65:58
2017-06-25 10:30 HALdent Yasheya Agiehamy baraż HA 103:61
2017-06-25 12:00 Shootout Ranplast baraż HA 56:83
2017-06-25 14:00 Miasteczko Meganstyle24 Snajperzy I HA 81:88
2017-06-25 16:00 Łowcy RSEstates Kraków GG Media I HA 65:63
Organizator:Partnerzy: