Ostatnie wyniki

Nadchodzące mecze

fb
ZOOTEKA STREETBALL CUP już 24 czerwca 2017!

Streetball.jpg

KNBA poleca:

ZOOTEKA STREETBALL CUP
Data: 24.06.2017
Miejsce: Park Jordana Kraków
Start: 9.00 
Pula nagród: 3000 zł 

Szczegóły tu: https://www.facebook.com/events/1317766171604681/?active_tab=about

Wszystkie zachęcamy do startu w Zooteka Streetball Cup. Park Jordana to zaledwie 10 min drogi na nogach od Piastowskiej. Organizatorzy turnieju deklarują dopasowanie harmonogramu eliminacji grupowych do godzin rozgrywanych meczów KNBA. Wystarczy napisać prośbę przy zgłoszeniu.

XXXIV Edycja Ligi KNBA:

- Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

- Patronat honorowy: Jacek Krupa - Marszałek Województwa Małopolskiego.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego
Kraków

I liga

Drużyna M Pkt Z/P Zd/St
Łowcy RSEstates 7 13 6/1 477/430
Meganstyle24 Snajperzy 7 11 4/3 531/501
GG Media 7 11 4/3 533/508
Miasteczko 7 11 4/3 435/430
Hurricane 7 11 4/3 463/480
HALdent 7 9 2/5 520/495
Dzięki, Cześć 7 9 2/5 454/511
Złe Towarzystwo 7 9 2/5 436/494

II Liga Grupa A

Drużyna M Pkt Z/P Zd/St
Shootout 9 17 8/1 674/600
C&C 9 17 8/1 659/543
Yasheya Agiehamy 9 16 7/2 682/576
Dobczyce Goats 9 15 6/3 665/600
PK Chaos 9 13 4/5 558/556
Angry Balls 9 13 4/5 656/692
Basen Camena Skawina 9 12 3/6 656/690
The Lost Boys 9 12 3/6 579/566
Później Ci Powiem 9 10 1/8 444/604
ISK Hussars 9 9 1/8 484/630

II Liga Grupa B

Drużyna M Pkt Z/P Zd/St
Ranplast 9 18 9/0 722/527
Space Invaders 9 16 7/2 664/605
Bulldogs 9 15 6/3 687/587
BLC 9 14 5/4 609/647
Przybylski 9 14 5/4 639/604
Tarinwest 9 13 4/5 614/662
UKS Liszki 9 12 3/6 632/671
Sharks 9 12 3/6 546/611
ZGWS Basketball 9 11 2/7 602/746
Yellow Pigs 9 10 1/8 611/666

III Liga Grupa A

Drużyna M Pkt Z/P Zd/St
Newleśniqi 9 17 8/1 746/589
GL Cembrit 9 16 7/2 574/516
CBPS 9 15 6/3 678/627
Betony 9 15 6/3 550/555
Basysta 9 14 6/3 607/480
Lobe Miners 9 13 4/5 544/563
LeciKulka pl 9 12 3/6 603/627
RadwanSport Family 9 11 2/7 527/695
Badgers 9 11 2/7 613/681
Wilki Rabka 9 10 1/8 589/698

III Liga Grupa B

Drużyna M Pkt Z/P Zd/St
Basket Kłaj 9 17 8/1 665/508
MSK 9 16 7/2 653/510
Hatifnaty 9 15 6/3 567/563
Chłopaki Nie Skaczą 9 14 5/4 580/481
Cisi i Pokornego Serca 9 14 5/4 536/533
Kraków Globalls 9 14 5/4 538/501
SKS Myśliwi 9 12 3/6 443/533
Promile 9 12 4/5 471/489
Bączki z Łączki 9 10 1/8 399/563
Biało-Czarni 9 10 1/8 457/628

IV Liga Grupa A

Drużyna M Pkt Z/P Zd/St
Jelenie w Terenie 9 18 9/0 957/616
KWŁ 9 16 7/2 575/440
We Got Game 9 16 7/2 633/543
NWCSD 9 15 6/3 758/567
Alpha Cats 9 14 5/4 628/533
Technika 9 14 5/4 649/592
Armada 9 12 3/6 494/627
Bice i Cyce 9 11 2/7 508/682
Capgemini 9 9 1/8 504/788
Run&Gun 9 9 0/9 422/740

IV Liga Grupa B

Drużyna M Pkt Z/P Zd/St
Remates 9 18 9/0 640/426
Wataha 9 16 7/2 754/517
Double Blast 9 16 7/2 680/509
FW 9 15 6/3 511/404
ER 9 14 5/4 459/530
Albertus 2000 9 13 4/5 653/530
Akademia Basketu KNBA 9 13 4/5 547/513
Blue Lagoons 9 11 2/7 469/620
RockyBallers 9 10 1/8 383/589
Amway Kraków 9 9 0/9 262/720
Organizator:Partnerzy: