Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego BETA
Największa w Polsce amatorska liga koszykówki!

Terminarz kolejek IV-IX!

Wreszcie jest! Terminarz kolejek IV-IX! Jak zwykle spłynęło do nas mnóstwo próśb odnośnie konkretnych terminów. Wszystkie staraliśmy się uwzględnić, jednak nie wszystko się udało. Poniżej terminarz i jak zwykle prośba - zweryfikujcie, czy nie wkradł się żaden czeski błąd!

 

IV kolejka, 14-15.04.2018

14.04.2018 Sobota

Hala A

9:00 HALdent - AZS UEK
10:30 Miasteczko – Łowcy
12:00 Splash – Snajperzy
13:30 Przybylski – Ranplast
15:00 PK Chaos – Hurricane

Hala B

Sektor A
8:00 C&C – CBPS
9:30 Jelenie – Betony
11:00 Dzięki, Cześć - Space Invaders
12:30 Angry Balls – CNS
14:00 Wataha   - UKS Liszki
15:30 Shootout – MSK
17:00 Remates – TLB

Sektor B
8:00 Myśliwi - Greek Freaks
9:30 Heineken – Technika
11:00 Albatrosy 2000 – Promile
12:30 Hatifnaty - R9
14:00 RadwanSport - Gorillas
15:30 Janusze Basketu - FitWeekend.pl
17:00 GL Team – Basysta

15.04.2018 Niedziela

Hala B

Sektor A
8:00 Armada - Poland Trotters
9:30 ZGWS - Basen Camena
11:00 Dobczyce - Basket Kłaj
12:30 Sharks - LeciKulka.pl
14:00 Biało-Czarni - Wilki Rabka
15:30 Yellow Pigs – Tarinwest
17:00 3x3basket.pl – NWCSD

Sektor B
8:00 Co Jest Grane? – Emeryci
9:30 Double Blast – Cisi
11:00 Newleśniqi – PCP
12:30 Navio Stokersi - Alpha Cats
14:00 Kraków Globalls - Blue Lagoons
15:30 We Got Game – Whaeva
17:00 Wakepoint Bagry - Nogi Węża

V kolejka, 21-22.04.2018

21.04.2018 Sobota

Hala A

9:00 Snajperzy - AZS UEK
10:30 Łowcy – Splash
12:00 Hurricane – Miasteczko
13:30 HALdent – Przybylski
15:00 Ranplast - PK Chaos

Hala B

Sektor A
8:00 CNS – Shootout
9:30 CBPS - Dzięki, Cześć
11:00 Jelenie – Remates
12:30 LeciKulka.pl – Hatifnaty
14:00 Basket Kłaj – Betony
15:30 Biało-Czarni - Albatrosy 2000
17:00 TLB - Angry Balls

Sektor B
8:00 Basysta - Alpha Cats
9:30 Technika – Myśliwi
11:00 Nogi Węża – Heineken
12:30 Amway Kraków - Wakepoint Bagry
14:00 Blue Lagoons - We Got Game
15:30 Promile - Janusze Basketu
17:00 R9 - Wilki Rabka

22.04.2018 Niedziela

Hala B

Sektor A
8:00 Emeryci - Kraków Globalls
9:30 Tarinwest – ZGWS
11:00 Greek Freaks – RadwanSport
12:30 Basen Camena - C&C
14:00 MSK – Dobczyce
15:30 Space Invaders - UKS Liszki
17:00 Wataha – Yellow Pigs

Sektor B
8:00 Poland Trotters - Co Jest Grane?
9:30 PCP - GL Team
11:00 RockyBallers – Armada
12:30 FitWeekend.pl – Sharks
14:00 Cisi – Newleśniqi
15:30 NWCSD - Double Blast
17:00 Navio Stokersi - 3x3basket.pl

VI kolejka, 19-20.05.2018

19.05.2018 Sobota

Hala A

9:00 Splash – Hurricane
10:30 Snajperzy – Łowcy
12:00 Przybylski - AZS UEK
13:30 PK Chaos – HALdent
15:00 Miasteczko – Ranplast

Hala B

Sektor A
8:00 3x3basket.pl - Alpha Cats
9:30 Dzięki, Cześć - Basen Camena
11:00 Remates – Betony
12:30 Angry Balls – Jelenie
14:00 ZGWS – Wataha
15:30 Basket Kłaj – MSK
17:00 Albatrosy 2000 - Wilki Rabka

Sektor B
8:00 Heineken - Amway Kraków
9:30 Myśliwi - Nogi Węża
11:00 Basysta – PCP
12:30 Double Blast - Navio Stokersi
14:00 GL Team – Cisi
15:30 Janusze Basketu - Biało-Czarni
17:00 RadwanSport – Technika

20.05.2018 Niedziela

Hala B

Sektor A
8:00 Whaeva - Blue Lagoons
9:30 Dobczyce – CNS
11:00 Newleśniqi – NWCSD
12:30 C&C – Tarinwest
14:00 Space Invaders – CBPS
15:30 Yellow Pigs - UKS Liszki
17:00 Shootout – TLB

Sektor B
8:00 Gorillas - Greek Freaks
9:30 Hatifnaty - FitWeekend.pl
11:00 Sharks – Promile
12:30 R9 - LeciKulka.pl
14:00 Co Jest Grane? – RockyBallers
15:30 Kraków Globalls - Poland Trotters
17:00 We Got Game – Emeryci

VII kolejka, 26-27.05.2018

26.05.2018 Sobota

Hala A

9:00 HALdent – Miasteczko
10:30 Łowcy - AZS UEK
12:00 Hurricane – Snajperzy
13:30 Przybylski - PK Chaos
15:00 Ranplast – Splash

Hala B

Sektor A
8:00 Remates - Angry Balls
9:30 Poland Trotters - We Got Game
11:00 Technika – Gorillas
12:30 MSK – Betony
14:00 Wataha - C&C
15:30 Tarinwest - Dzięki, Cześć
17:00 TLB – Dobczyce

Sektor B
8:00 Wakepoint Bagry - Heineken
9:30 Armada - Co Jest Grane?
11:00 Navio Stokersi - Newleśniqi
12:30 PCP - Alpha Cats
14:00 NWCSD - GL Team
15:30 Albatrosy 2000 - Janusze Basketu
17:00 Nogi Węża – RadwanSport

27.05.2018 Niedziela

Hala B

Sektor A
8:00 Cisi – Basysta
9:30 Yellow Pigs – ZGWS
11:00 CBPS - UKS Liszki
12:30 Jelenie – Shootout
14:00 Basen Camena - Space Invaders
15:30 3x3basket.pl - Double Blast
17:00 LeciKulka.pl - Wilki Rabka

Sektor B
8:00 Emeryci – Whaeva
9:30 CNS - Basket Kłaj
11:00 Promile – Hatifnaty
12:30 Amway Kraków – Myśliwi
14:00 Biało-Czarni – Sharks
15:30 FitWeekend.pl - R9
17:00 RockyBallers - Kraków Globalls

VIII kolejka, 9-10.06.2018

9.06.2018 Sobota

Hala A

9:00 Snajperzy – Ranplast
10:30 Łowcy – Hurricane
12:00 Splash – HALdent
13:30 Miasteczko – Przybylski
15:00 PK Chaos - AZS UEK

Hala B

Sektor A
8:00 Double Blast - Alpha Cats
9:30 Shootout – Remates
11:00 Dobczyce – Jelenie
12:30 Angry Balls – Betony
14:00 Space Invaders – Tarinwest
15:30 Dzięki, Cześć – Wataha
17:00 CBPS - Basen Camena

Sektor B
8:00 Gorillas - Nogi Węża
9:30 PCP – Cisi
11:00 Newleśniqi - 3x3basket.pl
12:30 GL Team - Navio Stokersi
14:00 RadwanSport - Amway Kraków
15:30 Janusze Basketu - Wilki Rabka
17:00 We Got Game – RockyBallers

10.06.2018 Niedziela

Hala B

Sektor A
8:00 ZGWS - UKS Liszki
9:30 C&C - Yellow Pigs
11:00 Greek Freaks - Technika
12:30 MSK – CNS
14:00 Sharks - Albatrosy 2000
15:30 Basket Kłaj – TLB
17:00 R9 – Promile

Sektor B
8:00 Myśliwi - Wakepoint Bagry
9:30 Kraków Globalls – Armada
11:00 Blue Lagoons – Emeryci
12:30 Hatifnaty - Biało-Czarni
14:00 Basysta – NWCSD
15:30 LeciKulka.pl - FitWeekend.pl
17:00 Whaeva - Poland Trotters

IX kolejka, 16-17.06.2018

16.06.2018 Sobota

Hala B

Sektor A
8:00 NWCSD – PCP
9:30 CNS – Betony
11:00 Remates – Dobczyce
12:30 Jelenie - Basket Kłaj
14:00 Wataha - Space Invaders
15:30 Tarinwest – CBPS
17:00 TLB – MSK

Sektor B
8:00 Double Blast – Newleśniqi
9:30 Biało-Czarni - R9
11:00 Cisi - Alpha Cats
12:30 Promile - LeciKulka.pl
14:00 Wakepoint Bagry – RadwanSport
15:30 Navio Stokersi – Basysta
17:00 Albatrosy 2000 – Hatifnaty

17.06.2018 Niedziela

Hala A

8:00 Hurricane - AZS UEK
9:30 Ranplast – Łowcy
11:00 HALdent – Snajperzy
12:30 Przybylski – Splash
14:00 PK Chaos – Miasteczko

Hala B

Sektor A
8:00 Nogi Węża - Greek Freaks
9:30 Basen Camena - UKS Liszki
11:00 Yellow Pigs - Dzięki, Cześć
12:30 ZGWS - C&C
14:00 Angry Balls – Shootout
15:30 3x3basket.pl - GL Team
17:00 Janusze Basketu – Sharks

Sektor B
8:00 Armada - We Got Game
9:30 Heineken - Myśliwi
11:00 Poland Trotters - Blue Lagoons
12:30 Amway Kraków – Gorillas
14:00 Co Jest Grane? - Kraków Globalls
15:30 RockyBallers – Whaeva
17:00 FitWeekend.pl - Wilki Rabka