Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego BETA
Największa w Polsce amatorska liga koszykówki!

Terminarz II i III kolejki!!

Poniżej terminarz II i III kolejki 37 sezonu KNBA! Terminarz pozostałych, umieścimy przed II kolejką! Przypominamy jednocześnie, że terminy poszczególnych weekendów z KNBA dostępne są w załączniku nr 1 do Regulaminu, który znajdziecie pod Regulaminem, w zakładce Informacje.

II kolejka, 24-25.03.2018

24.03.2018 Sobota

Hala A

9:00 AZS UEK – Ranplast
10:30 Przybylski – Łowcy
12:00 HALdent – Hurricane
13:30 PK Chaos – Snajperzy
15:00 Miasteczko – Splash

Hala B

Sektor A
8:00 Heineken – Gorillas
9:30 Alpha Cats – NWCSD
11:00 Remates – MSK
12:30 Angry Balls – Basket Kłaj 
14:00 Wataha - Basen Camena
15:30 Albatrosy 2000 – LeciKulka.pl
17:00 Betony – TLB

Sektor B
8:00 Armada – Blue Lagoons
9:30 Amway – Technika
11:00 Navio Stokersi – Cisi i Pokornego Serca
12:30 Sharks – Hatifnaty
14:00 Myśliwi - RadwanSport
15:30 Newleśniqi – GL Team
17:00 Janusze Basketu – R9

25.03.2018 Niedziela

Hala B

Sektor A
8:00 Co Jest Grane? – Whaeva
9:30 ZGWS - Space Invaders
11:00 Jelenie w Terenie – Chłopaki Nie Skaczą
12:30 Shootout Criminals – Dobczyce Goats
14:00 Tarinwest - UKS Liszki
15:30 Yellow Pigs – CBPS
17:00 C&C - Dzięki, Cześć

Sektor B
8:00 Wakepoint Bagry – Greek Freaks
9:30 Double Blast – Basysta
11:00 3x3basket.pl – Później Ci Powiem
12:30 RockyBallers – Emeryci i Renciści
14:00 Wilki Rabka – Promile
15:30 Kraków Globalls – We Got Game
17:00 Biało-Czarni – FitWeekend.pl

 

 

 

III kolejka, 7-8.04.2018

7.04.2018 Sobota

Hala A

9:00 Hurricane – Przybylski
10:30 Łowcy - PK Chaos
12:00 Snajperzy – Miasteczko
13:30 Splash - AZS UEK
15:00 Ranplast – HALdent

Hala B

Sektor A
8:00 Dzięki, Cześć - UKS Liszki
9:30 GL Team – Alpha Cats
11:00 Space Invaders - C&C
12:30 MSK – Angry Balls
14:00 Tarinwest – Wataha
15:30 Dobczyce – Betony
17:00 The Lost Boys – Jelenie w Terenie

Sektor B
8:00 Blue Lagoons – Co Jest Grane?
9:30 Promile – Biało-Czarni
11:00 Technika – Wakepoint Bagry
12:30 Whaeva – Kraków Globalls
14:00 Greek Freaks – Heineken
15:30 LeciKulka.pl – Janusze Basketu
17:00 PCP – Double Blast

8.04.2018 Niedziela

Hala B

Sektor A
8:00 CNS – Remates
9:30 CBPS – ZGWS
11:00 Hatifnaty – Wilki Rabka
12:30 Basket Kłaj – Shootout Criminals
14:00 NWCSD – Navio Stokersi
15:30 FitWeekend.pl – Albatrosy 2000
17:00 Basen Camena - Yellow Pigs

Sektor B
8:00 Gorillas – Myśliwi 
9:30 Nogi Węża - Amway
11:00 Poland Trotters – RockyBallers
12:30 R9 – Sharks
14:00 Basysta – Newleśniqi
15:30 Cisi – 3x3basket.pl
17:00 Emeryci – Armada