Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego BETA
Największa w Polsce amatorska liga koszykówki!

SOBOTA GWIAZD KNBA - Składy!

Szczęśliwie doczekaliśmy! Już za 3h rozpoczniemy wyjątkowe wydarzenie, jakim bez wątpienia jest Sobota Gwiazd KNBA. Podglądając i ucząc się od naszej starszej siostry NBA, staramy się urozmaicać formułę naszego święta. Stąd ewoluowanie Meczu Gwiazd KNBA, w Mecze Gwiazd KNBA a od dwóch lat w Sobotę Gwiazd KNBA! W tym roku pierwszy raz dodajemy Mecz Celebrytów KNBA z Sędziami! Jest jeszcze kilka smaczków, o których nie możemy zapominać - dziś, 17 lutego 2018 swoje urodziny obchodzą Michael Jordan (55) oraz nasz jedynak w NBA - Marcin Gortat (34)! Sobota Gwiazd KNBA pokrywa się terminem z... Weekendem Gwiazd NBA i jeśli zdrowie pozwoli będziemy dziś na Gali kończącej 36 sezon oglądali konkursy prosto z LA! 
Poniżej składy wszystkich naszych dzisiejszych drużyn!

Sędziowie:

  1. Marysia Tatar (Promile)
  2. Przemysław Kubala
  3. Beata Karaś
  4. Magdalena Łubiarz
  5. Robert Romanowski (Tarinwest)
  6. Wojciech Majchrzak (Tarinwest)
  7. Kamil Uriasz (Tarinwest)
  8. Krzysztof Kalisz
  9. Filip Tyczyński (Albertus 2000)
  10. Rafał Jachymiak
  11. Mikołaj Stec (Kulą w Łeb)
  12. Jakub Zieliński (Albertus 2000)

Celebryci KNBA:

  1. Grzegorz Hynek (Miasteczko)
  2. Dawid Kunc (Wataha) – injury list
  3. Patrycja Czepiec (RadwanSport Family)
  4. Maciej Warda (Później Ci Powiem)
  5. Adrian Wojtuń (Bulldogs)
  6. Patryk Goszczycki (Blue Lagoons)
  7. Fryderyk Czepiel (Dobczyce Goats)
  8. Maciej Jędrzejczyk (NWCSD)
  9. Stanisław Grabowski (Betony)
  10. Agnieszka Piwowarczyk
  11. Hubert Trzepatowski (HALdent)
  12. Witold Mateuszuk

 

Gwiazdy I ligi:

  1. Michał Szewczyk (Miasteczko)
  2. Adrian Kapuściński (Hurricane)
  3. Alek Kowalczewski (HALdent)
  4. Dawid Szewczyk (Snajperzy)
  5. Hubert Krupa (Snajperzy)
  6. Tomasz Książek (Łowcy)
  7. Przemek Ostrowski (Łowcy)
  8. Patryk Zabawski (Snajperzy)
  9. Damian Marcinowski (Shootout)
  10. Daniel Słowik (Łowcy)
  11. Łukasz Kajor (HALdent)
  12.  Kamil Pietrysko (C&C)

 

Gwiazdy II ligi:

  1. Mateusz Góralski (AZS UEK)
  2. Arek Pawlus (Space Invaders)
  3. Artur Wrona (PK Chaos)
  4. Marek Januszkiewicz (Dzięki, Cześć)
  5. Wojtek Ćwiklik (Przybylski)
  6. Michał Śledziowski (Basket Kłaj)
  7. Bartosz Kobiela (PK Chaos)
  8. Łukasz Miłoś (CBPS)
  9. Karol Ścibor (Bulldogs)
  10. Michał Grządziel (MSK)
  11. Tomasz Klimczak (AZS UEK)
  12. Fryderyk Czepiel (Dobczyce Goats)

 

Gwiazdy III ligi:

  1. Longin Węgrzyn (The Lost Boys)
  2. Tomasz Bubula (Yellow Pigs)
  3. Łukasz Bełtowicz (UKS Liszki)
  4. Andrzej Karmazyn (Wataha)
  5. Piotr Suchański (FitWeekend.pl)
  6. Bartosz Drab (The Lost Boys)
  7. Rafał Płaczek (UKS Liszki)
  8. Hubert Wasiuk (Yellow Pigs)
  9. Marcin Pierzchała (Lobe Miners)
  10. Mikołaj Stec (Kulą w Łeb)
  11. Piotr Jakóbek (Remates)
  12. Józef Szwed (Promile)
  13. Mateusz Wrześniowski (NWCSD)

 

Gwiazdy IV ligi:

  1. Hubert Ponicki (Wilki Rabka)
  2. Mateusz Skalny (Gorillas)
  3. Andras Fekete (Janusze Basketu)
  4. Miłosz Stypiński (Albertus 2000)
  5. Rafał Krzak (Biało-Czarni)
  6. Piotr Salamon (3x3basket.pl)
  7. Tomasz Karaś (Navio Stokersi)
  8. Jakub Zieliński (Albertus 2000)
  9. Michał Figlarz (Alpha Cats)
  10. Michał Bednarczyk (Nogi Węża)
  11. Michał Pokorny (Navio Stokersi)
  12. Daniel Kasperski (Janusze Basketu)