Krakowski Nurt Basketu Amatorskiego BETA
Największa w Polsce amatorska liga koszykówki!

SOBOTA GWIAZD KNBA!

Drodzy... Sobota Gwiazd KNBA już za nieco ponad tydzień - 17 lutego 2018! Przygotowaliśmy dla Was cały dzień atrakcji! Od 15:00 do 20:00 przejmujemy władanie nad halą Hala Sportowa CSiR Politechnika Krakowska "Kamienna" i rozgrywamy aż trzy mecze:
15:00 Sędziowie vs Celebryci KNBA
16:30 Gwiazdy 3 ligi vs Gwiazdy 4 ligi
18:00 Gwiazdy 1 ligi vs Gwiazdy 2 ligi
Natomiast od 20:00 schodzimy do PROMINENT The Original Lounge Bar i startujemy z Galą kończącą 36 sezon, na której dzięki hojności Sklep Koszykarza i Sklep Koszykarza nagrodzimy zwycięzców wszystkich statystyk indywidualnych! Po części oficjalnej bankiet i próba oczekiwania na konkursy podczas NBA All Star Weekend 🔥😎💪🏀

Dziś przedstawiamy nominacje do Meczów Gwiazd, a jutro/ew. w piątek do Drużyny Celebrytów! Jest to o tyle skomplikowane, ponieważ... pół ligi chce być Celebrytami :)

Zdecydowaliśmy się na powrót do formuły wyborów Gwiazd na podstawie tytułów MVP. I tak:

I liga:
Michał Szewczyk (Miasteczko) - 7 x MVP
Łukasz Kasperzec (GG Media) - 5 
Tomasz Bżykot (Ranplast Team) - 3
Adrian Kapuścinski (Hurricane) - 3
Leszek Zając (HALdent Basketball) - 3
Dawid Szewczyk (Snajperzy) - 3
Maciej Kaniewski (Łowcy RSEstates Kraków) - 2
Hubert Krupa (Ranplast Team) - 2
Tomasz Książek (Łowcy RSEstates Kraków) - 2
Przemysław Stecko (Miasteczko) - 2
Przemysław Ostrowski (Łowcy RSEstates Kraków) - 2
Jacek Szmelter (GG Media) - 2

II liga:
Mateusz Góralski (Złe Towarzystwo/AZS UEK) - 7 x MVP
Arkadiusz Pawlus (Space Invaders) - 5
Paweł Boczoń (Dobczyce Goats) - 4
Artur Wrona (PK Chaos) - 4
Marek Januszkiewicz (DZIĘKI, CZEŚĆ) - 4
Wojciech Ćwiklik (Przybylski) - 4
Kacper Dziubek (Przybylski) - 4
Michał Śledziowski (Basket Kłaj) - 4
Bartosz Kobiela (PK Chaos) - 4
Łukasz Miłoś (CBPS) - 3
Karol Ścibor (Bulldogs Official) - 3
Michał Grządziel (MSK - Miechowskie Stowarzyszenie Koszykówki)

III liga: 
Michał Szalacha (Remates) - 6 x MVP
Longin Węgrzyn (The Lost Boys Basketball) - 5
Tomasz Bubula (Yellow Pigs) - 4
Maciej Koński (Jelenie w Terenie) - 4
Damian Rajczewski (ZGWS Basketball) - 3
Łukasz Bełtowicz (UKS Liszki) - 3
Andrzej Karmazyn (Wataha Basketball Squad) - 3
Rafał Walski (Cisi i Pokornego Serca) - 3
Paweł Suchański (FitWeekend.pl) - 3
Bartosz Drab (The Lost Boys Basketball) - 2
Jerzy Michalik (UKS Liszki) - 2
Michał Kostrz (Remates) - 2

IV liga:
Hubert Ponicki (WILKI RABKA) - 6 x MVP
Mateusz Skalny (Gorillas) - 5 
Andras Fekete (Janusze Basketu) - 4
Miłosz Stypiński (Albertus 2000) - 4
Rafał Krzak (Biało-Czarni) - 4
Piotr Salamon (3x3basket.pl) - 3
Tomasz Karaś (Stokersi) - 3
Dawid Wojciechowski (Stokersi) - 3
Jakub Zieliński (Albertus 2000) - 3
Michał Figlarz (Alpha Cats) - 3
Michał Bednarczyk (Nogi Węża) - 3
Michał Pokorny (Stokersi) - 2

UWAGA! W przypadku remisu w MVP, o kolejności decydowała wyższa lokata zespołu danego zawodnika!

Wszystkich wyżej wymienionych prosimy o potwierdzenie (mailowo na adres: lachowicz@knba.krakow.pl) udziału w meczach do poniedziałku 12 lutego, do godz. 20:00! W sytuacji braku potwierdzenia Organizatorzy wytypują zawodników rezerwowych.